Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadság vagy Szerelem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden megfogalmazni,(bár nehéz lesz, bocsi :) ) mit értek a fenti kérdés alatt.Amióta az eszemet tudom, mindig arra törekedtem, hogy meglegyen a személyes terem. Semmi extra, csak nem szeretek beszámolni aról, mikor, hova, meddig. Nos egy párkapcsolatban ugye ezt elég nehéz tartani. Akárhová is megyek, mindig mondom a barátomnak. Igazából, csak egy barátnőm van, és Őt szoktam meglátogatni, nem ülök ott egész nap, csak megiszunk egy kv-t, meg ilyen csajos dolgok...tudjátok.

A barátom, nagyon féltékeny típus, akaratos is...eléggé. Pl, ha nem vagyok itthon mire hazajön a munkából, kapom az áldást, még akkor is mikor pont barátnőmnél vagyok mikor Ő dolgozni van, és szünetben felhív(3x egy nap), mondván, hogy nem tudunk úgy beszélni (megjegyzem egész nap, kivéve mikor dolgozik, együtt vagyunk, így részemről megesik, hogy nincs mit mesélnem) Szóval mindig néznem kell az órát, hogy mikor van szünete, és addigra itthon legyek. Ha valami nem úgy van ahogy lenni szokott, már gyanakszik. Mindig is féltékeny típus volt. Régebben több barátom volt (fiúk főleg, mert elég fiús vagyok), de már nem tartom velük a kapcsolatot, a békesség miatt. Elég nehéz eszt elviselni. Beszéltem már vele erről, többször is volt már komoly vitánk, de igencsak békés természetem van. Büszkén tudok a tükörbe nézni, nem csalom meg Őt, még gondolatban sem, az nem az én stílusom. Na de azért nekem is vannak határaim. Emiatt a dolog miatt, nem tudom önfeledten jól érezni magam. Am másfél éve vagyunk együtt. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, Ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben. (Még egyszer bocsi ha túl hosszúra sikerült a magyarázat... a hozzászólásokat, előre is köszönöm.)


2012. febr. 10. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából érthető hogy zavarnak ezek a dolgok. De ez ellen te nem nagyon tudsz mit tenni, neki kellene változtatnia.

Amúgy nem vízöntő vagy véletlenül?

2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Kos a csillagjegyem. Am arra is gondoltam, hogy talán azért van így (hát ez csúnya kifejezés, de..) "rám tapadva" mert sajna Neki nincs egy barátja sem. Már amennyire én tudom. Az előző kapcsolataiban is mindig az adott partner volt a legjobb barátja, de szerintem a szerelem mellett kell a barátság is, és nem biztos hogy ezt mind egy személyben a legjobb keresni...
2012. febr. 10. 15:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted van valami köze a csillagjegyekhez? Ő oroszlán.
2012. febr. 10. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen úgy az egészséges hogyha valakinek vannak barátai is meg van akit a párjának tekint.

Csak azért gondoltam hogy vízöntő vagy mert én az vagyok és a vízöntők olyan nagyon szabadságra vágyók. De akkor a kosok is :)

2012. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy kost, persze oroszlán ismerősöm is van. Általános horoszkópban összeillik a két jegy, de hogy mennyire azt nem tudom. te jóó ég. A kosok szeretnek szabadon mozogni,szeretik ha "hosszúra elengedik a pórázt", de hűséges típusúak. Ugy gondolom hogy ezt a problémát meg kell hogy tud beszélni a partnereddel, és minden negatív dolgot( féltékenykedés) ki kell verni a fejéből. Bizalom.
2012. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZABADSÁG!!!


Legalább is ebben az esetben. Egy percig nem tűrném, hogy bármiben is gátoljanak.


ha már a csillagjegyek elemezgetésénél tartunk:

én Halak vagyok, Rák aszcendenssel (szóval dupla vizes jegy),

míg a férjem Nyilas, Oroszlán aszcendenssel (ő dupla tüzes jegy).

Tűz és víz vagyunk, ami sokszor ugyan ellentétes álláspontra helyez minket, mégis nagyon jól kiegészítjük egymást.

Mindkettőnknek nagyon fontos, hogy meg legyen a szabadságunk a kapcsolatunkon belül, meg legyen a külön hobbink, külön baráti körünk (a közöseken kívül). Jó néha külön utakon járni, hogy utána még jobban örüljünk annak, ha együtt vagyunk.


Mint halak, ha szorongatnak (pl. féltékenységgel, lelki vagy fizikai agresszióval, már csusszanok is arrébb :-), ahogy tettem ezt a férjem előtti pasikkal :-)))


Másfél év még nem a világ, hogy beletörődj abba, hogy minden lépésedről be kelljen számolnod. Amúgy, ha jó a kapcsolat és mindkét fél szabadnak érzi magát benne, akkor mindenki magától beszámol boldogan, hogy hogyan telt a napja, kivel, merre járt. És ennek örül a másik fél és nem rendez különféle jeleneteket.


Senki sem a másik tulajdona!!! A párkapcsolat partnerségről és nem alá-fölé rendeltségről kell, hogy szóljon.



40/N

2012. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!