Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik nekem egy lany es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekem egy lany es akarok adni neki egy csokot akk h kerdezzem meg h nyelvescsok vagy sima legyen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A csók nyelv nélkül nem csók!
2012. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan a lánytól akarod megkérdezni? Hogyan gondoltad? Hogy elé állsz aztán: na milyet kérsz? sima vagy nyelves? kiröhög... ezt nem kérdezni hanem csinálni kell... amúgy meg sima csókot adjál neki, mert elég ciki lenne lesmárolni az első alkalommal úgy, hogy nem tudod bejössz-e neki.
2012. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A csók nyelv nélkül nem csók!
2012. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Még véletlenül se kérdezd meg! A lányok nagyon utálják a tutyimutyi fiúkat. Kapd el ha itt az idő, hódíts az ellenállhatatlanságoddal.
2012. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NEEEE!!!

Ha oda kerül a sor, és ő is vevő rá

Akkor először legyen sima. Kicsit óvatos. Kicsit "ízleljétek" egymást. (ez de perverzen hangzott - pedig nem annak szántem)

És utána lehet átváltani nyelvesre.

Legalábbis eddig ha nem ezt a sorrendet követtem, nem tetszett annyira a lányoknak. Természetesen ez csak az első csókolózásokra érvényes.

2012. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szia édes, meg akarlak csókolni de nem tudom hogy nyelves csókot adjak e vagy nem. Szerinted?" - ha ezek után faképnél hagy vagy nem fogja felvenni a telefont akkor ne csodálkozz...


Gyakorlat. Adsz neki egy nyelv nélkülit, majd ránézel. Az arcára lesz írva hogy tetszett e vagy sem. Jöhet a nyelves. Ha analfabéta vagy és nem fogod felismerni az egyértelmű jelet akkor meg marad a próba cseresznye...

2012. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!