Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnik úgy, hogy nőhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik úgy, hogy nőhiány van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem tudom más országokban mi a helyzet. De aki nem vak, az látja hogy minden szórakozóhelyen (legalább) 3x annyi pasi van mint csaj. És azt is, hogy rengeteg pasi küzd azzal a problémával, hogy nem talál barátnőt. Ezzel szembe minden csajnak jut legalább 1 pasi minden ujjára. Hogy lehet ez?
2012. febr. 10. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szórakozóhelyes probléma mindössze azért áll fenn, mert a lányok általában tényleg bulizni mennek, a srácok pedig majdnem mind csajozni.


A lányok pedig ugyanúgy küzdenek ezzel a problémával, csak itt csendesebbek, mint ti.

2012. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez mindig így volt, hogy a pasik bulizósabbak általában.

nőhiány? több lánycsemcsemő születik mit fiú.

én egy kisvárosban élek, a kortársaim megoszlása kb. úgy van hogy kitenne az összes 90-es pasi 2 osztálynyi gyereket, a lányok meg vagy 5 osztálynyit. és mindenfelé ezt látom hogy sokkal több a lány.

fiút normálisat nehéz találni! rengeteg félénk, aranyos csaj van, akik nem járnak buliba. suliban, ilyen kis rejtettebb kávézókban, tánctanfolyamokon találod meg inkább őket. vagy - bár tudom hogy majd lepontoznak meg fújjolnak, de - facebook. eredetileg barátkereső volt. megtetszik egy ismerős-ismerőse csaj, írj neki üzenetet, hátha.

ne buliban ismerkedj, mert ott vagy r.bik vannak, vagy olyan lányok akik barátnőkkel jöttek, és alapból nem ott ismerkednek pasikkal. rikta az, amelyik igen.

2012. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs hiány, csak aki pasi, és egydül van(mint én) annak nagy része,több mint kéne, nyafog, hogy nincs csaja(azt én nem szoktam),a csajok nem szoktak nyafogni,nagyon kevés ilyen van.Ezért tűnik úgy, ahogy nincs.
2012. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Mert a lányok csak a külsőre mennek, a fiúk pedig nem. Így fiúk közül aki jól néz ki, annak kb. mindig van csaja, aki nem, annak meg soha. Lányoknál majdnem mindenkire az jellemző, h talál azért pasit, de nem állandó jelleggel.
2012. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés..Én is fiú vagyok,és bennem is megfordult már ez a kérdés,ám tudván hogy a magyar társadalom,egyharmada férfi.Tehát ennek az aránynak pont fordítva kellene lennie,azaz minden férfinak két nő "járna".

És csak egy jó tanács,nem véletlen ,hogy buli helyen nem találsz lányt,Aki párkapcsolatot keres magának az nem megy el egy drogos lebujba,egy részeges barlangba,élete párját keresvén.Lányokat inkább kávézókban kell felszedni,de ott is szigorú szabályok,elvek közt kell eljárni.De szerintem te is majd ilyen 20 felé fogsz rájönni ezekre mint én.Ha idősebb vagy akkor sorry.

2012. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!