Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 14 eves lany angliaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 eves lany angliaban el es en is itt elek de neki van pasija magyarorszagon de mind a ketten vonzodunk egymashoz mit tegyek hogy meg tudjam szerezni ot?

Figyelt kérdés
jovo heten megyunk hozzajuk es gondoltam elmegyunk setalni es seta kozben varatlanul megcsokolom .Szerintetek ez jo???????
2012. jan. 27. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Hány éves vagy?

2012. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább a tanulással foglalkozna...
2012. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

(Van egy gond: nem éri meg komolyan tanulni. Itt vagyok én is érettségi előtt pár hónappal és szerintem a sulinkban lévő kb 200-300 végzősök fele nem tudja, mit csináljon. Továbbtanulni nem valószínű, hogy tud, de azért otthon nem ülhet. Egyetlen lehetőségünk van: szakma, külföld... Úgyhogy ezt a "tanuljáá' kisfiam, mer' hülye maracc" szöveget hagyhatjátok mostmár. Hála a törvényeknek, a kormánynak és stb...)

Amúgy ha jól értem, te is Angliában élsz. Hát akkor mire vársz?:) Hajrá. A barátja Magyarországon lakik, szerinted ebben a korban egy ilyen "távkapcsolat" létezhet? Ebben a korban (bocsánat) még komoly kapcsolat sincs sokszor, nemhogy komoly távkapcsolat.

18/L

2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az utolso kommentarnak nagyon koszonom ezt a valaszt!!!!!!
2012. jan. 28. 00:49
 5/10 A kérdező kommentje:
amugy 13 vok
2012. jan. 28. 00:59
 6/10 anonim ***** válasza:
13???? OMFG!!!!!!!!!!!
2012. jan. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg írni (oké, hogy angol billentyűzet, de legalább az írásjeleket, légyszi'...).

Másodszor várj minimum... hmm.. 2 évet. Egy 13 éves fiú focizzon a haverokkal, ne csókolózzon váratlanul.

Harmadszor tanuld meg tiszteletben tartani, hogy neki van valakije, és bizonyára szereti, ha a távolság ellenére is együtt van vele. Tehát ne tervezgess! TISZTELET, EMBEREK!

2012. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolso mi a faszt gondol magarol ki a szar vagy te???????
2012. febr. 2. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ò basszus Jézusom.
2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
13 évesen tényleg korai,inkább várd meg,amíg szakítanak,légy mellette..
2012. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!