Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék. Szerintetek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban akivel nagyon jóban vagyunk, régebben is volt olyan, hogy bejött nekem, de utána elmúlt és ismét barátként tekintettem rá. A múlthéten voltunk együtt bulizni, és megint előtörtek az érzéseim, de én úgy érzem csak barátként tekint rám, és hogy nem is fog másként tekinteni. Nem tudom mit csináljak, mert megmondani sem akarom, mert félek hogy utána megromlana a barátságunk.
2012. febr. 11. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nagy szerelem lenne, akkor nem minket kérdeznél, mert kérdés sem lenne...
2012. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már feltettd a kérdést,azt jelenti,h érdekel a dolog,szóval próbáld meg keresni a tásaságát,minél többewt a fiúknál a barátság átalakulhat szerelemmé
2012. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az a legjobb ha elmondod neki
2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mered megmondani, akkor kérdezd meg tőle, hogy ő érez-e valamit irántad, mert te úgy érzed, hogy néha több van köztetek. Ha zavarba jön, akkor tuti ő is érez valamit. Ha ez nem megy, lehet, hogy hülyeség, de csókolod meg valami buliban és ha ő rosszul reagálj találj ki valamit pl. hogy valaki ott rád mászott és csak azért jöttél ide, hogy azt higgye, hogy jártok és lekopjon vagy vmi :D
2012. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-j
2012. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félig ilyen az én szitum is egy lánnyal, azzal a kiegészítéssel, hogy jelenleg van párkapcsolatom, ami úgy érzem, hogy erősen döglődik egy ideje.

A lánnyal aki tetszik, elég régóta ismerjük egymást, jóban vagyunk, de nemrég kezdett el nőként érdekelni, mert rájöttem, hogy valószínűleg Ő lenne számomra a nagy Ő (bár ez úgyis később derülne ki). Sokat őrlődöm rajta, mert nem akarom elrontani a jó viszonyunkat.

Hasznos tanácsot nem tudok adni sajnos. :(

2012. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!