Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre anyagiasabb!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre anyagiasabb! Mit tehetnék hogy a pénz ne álljon közénk?

Figyelt kérdés

Egyre többet beszél a pénzről és arról hogy teremtsek biztos egzisztenciát,természetesen azon vagyok és munkálkodom hogy előbbre jussak ez így rendben is van,de már túlzásba viszi és tönkre teszi ezzel a szerelmet köztünk.Tudom szerelemből nem lehet megélni,az igazság az hogy teszek a dolgokért,de már szinte másról nem is tudunk beszélni csak arról.Nem bírja leállítani magát és azzal fenyegetőzik amíg nem jutok elöbre addig nem tud felnézni rám..tudom hogy jót akar de nem jön rá hogy ilyen szöveggel nem megy semmire..tudom hogy fontos a pénz,de azon dolgozom jelenleg is hogy jobb munkát találjak,elkezdtem egy tanfolyamot plusz egy éve tanulok nyelvet,plusz mellette keresek jobb munka helyet,de nem érti meg hogy nem olyan egyszerű a helyzet.

ő azt mondja hogy csak azt látja hogy nekem semmi nem jön össze nekem.


2012. febr. 8. 09:17
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
és azzal fenyeget ha nem találok másik jobb munkát akkor elhagy,én örülnék ha végre találnék egy jól fizető munkát és nem ló sz.arért kellene dolgoznom..
2012. febr. 8. 09:20
 2/43 anonim ***** válasza:
0%
A barátnödnek teljesen igaza van, ha semmire nem jutsz, akkor semmi jövötök sincs.
2012. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb is lenne egy másik pár, hogy lehet valaki ennyire bunkó. Persze hogy nem sikerül ha nem támogat hanem lehúz.
2012. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
es o mennyit keres? hova jutott? miert toled varja el az egzisztenciat miert nem terremt maganak??
2012. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
teljesen igaza??már ne is haragudj de ő nem is dolgozik..és vannak esetek amikor nem rajtam áll a dolog hogy felvegyenek valahova,mert éppen találtak egy szebbet vagy jobbat vagy éppen egy olyat aki a főnöknek a haverja.
2012. febr. 8. 09:23
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
És az õ egzisztenciája hogy áll? Ha sehogy, keress inkább olyan nõt, aki nem a leendõ pénzeszsákot látja benned.
2012. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%
Na errõl van szó.
2012. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
nem arról van szó,eddig támogatott de azt mondta ő már belefáradt..
2012. febr. 8. 09:24
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
jah meg valami ha mar fenyeget akkor jobb ha te dobod ki, mert az ilyen penzehes no csak az alkalomra var es rogton lecserel egy penzesebb pasira.ez mar reg nem szerelem nalatok ,ebredj fel.
2012. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

Rossz lehet neked :-( Én sem örülnék, ha a párom a "semmiért" dolgozna egész nap, de hogy még emellett én is piszkáljam? Inkább nem....

Nálunk fordított a helyzet: ő diplomás, nekem OKJ-m van. Egy ideig téma volt köztünk, hogy nekem is legyen diplomám, de mivel külföldre akarunk menni, több százezret meg nem fogok kiadni emiatt, így már nem téma.


Megmondtad már neki? :-) Mert a férfiak sokszor elvárják, hogy gondolatolvasók legyünk :-)

2012. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!