Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ehhez? (FB)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez? (FB)

Figyelt kérdés

Na, tudom, hogy idegesítőek ezek a Facebookos csajozós dolgok, de úgy érzem az én esetem komolyabb. :)


Szóval pár hete láttam egy szép lányt a buszpályaudvaron. Megkérdeztem tőle, hogy a busz amire vár megáll-e az adott helyen (ahova én menni akartam). Kedvesen válaszolt, hogy nem biztos benne, inkább kérdezzem meg a sofőrt stb. Szimpatikus volt így a hangja meg mindene alapján. Első benyomás, tudjátok...


Meg szeretnék ismerkedni ezzel a lánnyal. Megtaláltam Face-en, és arra gondoltam, hogy megírom neki, hogy múltkor láttam a pályaudvaron és megtetszett, lenne-e kedve kötetlenül ismerkedni velem. Lányok, ti mit szólnátok egy ilyen felkéréshez?


én 21 vagyok, ő 20.


2012. febr. 11. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább felszállnék még egyszer arra a buszra és elmesélném neki megállt-e :)
2012. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször is elcsípni, de nem volt ott, nem sűrűn járhat ebbe a városba.
2012. febr. 11. 19:03
 3/21 anonim ***** válasza:
én nem bánnám, ha nekem írna valaki. mondjuk csak ha olyan írna, aki számomra is szimpatikus. bár ha nem szimpatikus, akkor is könnyebb fb-on elküldeni mint személyesen! Írj neki!!!
2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki, ha szimpatikusak voltatok egymásnak, biztos nem fog megharagudni:) Magamból kiindulva én csak a nekem tetsző emberekkel vagyok feltűnően kedves, meg az öregekkel, mivel ritkán buszozok, nem volt időm még megunni. De ha valakit le akarok rázni, az rajtam például látszik... Szóval szerintem nyugodtan írj neki, én biztos örülnék:) De ne rohand le, ne jelöld be szerintem, ha még nincs, csak egy levél, de semmi kertelés, mondd, hogy ha ő is benne van, megismerhetnétek egymást picit jobban, mert te szimpatikusnak találtad.:)
2012. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy beteg voltam akkor... Karikás, eres szemek, sápadt arc stb. Nem hiszem, hogy tetszettem volna neki.
2012. febr. 11. 19:26
 6/21 anonim ***** válasza:
de a FB-on csak van rólad kép! És remélhetőleg azon jól nézel ki! Megnézzelek?! :)
2012. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, hát arra a képre aztmondják, hogy csalóka, mert ott helyes kisfiús pofim van, élőben viszont idősebbnek nézek ki. :D
2012. febr. 11. 19:38
 8/21 anonim ***** válasza:

na, küldd el, megnézlek! :)

valószínűleg az anyukád lehetnék, úgyhogy nem akarok tőled semmit! :)

2012. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na ezt mostmár megvárom :D
2012. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A-a, nem kaptok képet. Köszönöm a válaszokat. :D
2012. febr. 11. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!