Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok egy olyan fiúhoz, aki általában kedves, visszahúzódó, csendes, önbizalomhiányos, de az ágyban nagyon szenvedélyes, szeretetéhes és mondhatni eléggé szexmániás, ez nagyon nagy probléma?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 23:48
1 2
 1/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
22%
A leírt tulajdonságaid alapján még nem volt barátnőd, ergó nem szexeltél, ergó nem is lehetsz szenvedélyes, jó, az ágyban. A szexet csinálni kell, csak úgy lehetsz jó benne. De egyébként az első 4 felsorolt tulajdonság egyike sem túl előnyös, ha csajozni akar az ember, nemhogy ez a 4 együtt... :D
2012. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az nem probléma :P az enyém hasonló :D
2012. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
kivéve az önbizalomhiányt és a csendességet :P
2012. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
önbizalomhiányosok és szex/szeretet éhesek kizárva!
2012. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem vagyok szűz, de hogy lehetnék tapasztalt, ha esélyt sem kapok igazán a lányoktól?!


Attól még tudom ilyen vagyok, ti meg nem ismertek látszik.

2012. febr. 6. 00:01
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

szeretetéhes férfi??


Egy freudi vagy arisztotelészi nem is tudom mi ősi tételt nem árt megérteni:


A nő azt akarja, hogy szeressék.


A férfi szeretni akar.


A kettő közti feszültség, a nem meg alkuvás, és harc a a drótkerítéssel körbeszögelt csatatéren az !áágyon! a szenvedély a jó szex!

2012. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon kötekedős kedvetekben vagytok -.-
2012. febr. 6. 00:25
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem ennyi leírásból nagyon tetszenél 21L
2012. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Brávóó! Na zsák a foltját kása a macskát, ugorjatok egymásnak marcangoljátok meg egymást VERBÁÁLISAN aztán mehet élőben is és finito happy end.. adjuk át a helyet az igazán rászorulóknak
2012. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk mar:D

Ezer ilyen szerencsetlent lattam mar, h beirja, h luzer vagyok, de szeretnek.

Aztan a nok irkaljak, h behugyoznanak egy lyen csavoert, de persze mikor a kerdezo kezdemenyez akkor rogton mindegyiknek csavoja lesz:D

2012. febr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!