Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból barátnő?

Figyelt kérdés
A lánnyal 2 éve ismerjük egymást. Teljesen jóba vagyunk, megértsük egymást. Egy idő után beleszerettem. Nagyon szexy és értelmes lány. Sok mindent megbeszélünk egymással, sokat beszélünk. Kedden akarom bevallani neki. Remélem sikerül. Szerintetek? Nem szeretnék fejjel a falnak futni. De egy próbát megér.
2012. febr. 11. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az érzelmeiden nem tudsz akkor sem változtatni... Ha nem mondod el neki, biztosabb, hogy tönkremegy a barátságotok.
2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lila nyuszi ***** válasza:
Megér. :)
2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :) El sem tudjátok mennyi önbizalmat adtatok most nekem. THX


[link]

2012. febr. 11. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok mint most te! Hajrá nekünk! :)))
2012. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam körülbelül,csak én lány vagyok és az egyik legjobb fiúbarátom iránt éreztem ezt.Összeszedtem magam és kezdeményeztem nála a dolgot.Azóta együtt vagyunk,jövő héten lesz a második évfordulónk :).Én drukkolok nektek(előző hozzászólónak is).

22L

2012. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. febr. 11. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
egy biztos ha elmondod neki biztosan nem jöttök össze inkább közeledj hozzá és ha nem utasít vissza akkor tied a pálya utánna vald be.
2012. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már eléggé közeledem hozzá és nem nagyon szíd le érte.
2012. febr. 11. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ha a csajnak olyat mondasz amit te megbánhatsz, akár a barátságotok is rámehet.
2012. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom.
2012. febr. 12. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!