Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb barátból barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátból barátnő?

Figyelt kérdés
Van egy lány akihez nagyon kötődöm. Minden nap találkozunk, mindent egymással beszélünk meg, mégis csak barát. Bár én belegondoltam, hogy ha ennyire jól alakul lehetne esetleg több is ebből, mert szép lány és az igazi énjét is ismerem már. De fogalmam sincs, hogy ő szeretne-e többet. Még nem volt rendes kapcsolata, de a haverjaim nagy része már össze akart jönni vele, de mind visszautasította mert ő szereti előbb megismerni az embert. Az én előző kapcsolatomról viszont neki beszéltem mindent, mert akkor is és még most is csak barátként nézek rá. De szerintem több is alakulhatna, csak attól félek, hogy ha ezt szóba hozom neki, és ő nem így gondolja, elveszíthetem mint barátot.
2011. júl. 24. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát bíz, nem egyszerű... kérdezd meg milyen pasira vágyik. Lehet lekettyen neki rögtön, és akkor kiderül a beborul... vagy ha nem, legalább megtudod, miben hasonlítasz/nem hasonlítasz az ideáljára.
2011. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem merj kockáztatni, az én barátnőm is barátomból lett.
2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben voltam mint te.

Hozd neki szóba ,hátha jobban jársz mint én és igent mond neked(én nemet kaptam) és azóta kerülöm őt.

2011. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látod ezt szeretném kerülni mert nagyon szeretem mint barátot, és már a haverjaimmal sem töltök el annyi időt, mint vele. Ő meg összeveszett a barátnőivel azért, mert féltékenyek voltak RÁM, hogy elveszem tőlük.
2011. júl. 24. 21:29
 6/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: gimi
2011. júl. 24. 21:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem, ne próbáld meg! Hidd el, még ha igent is mondana, utána tuti hogy beütne valami, és soha nem is hallanátok egymásról! (Tisztelet a kivételnek, akiknél ez sikerült és még együtt vannak, szerencsések vagytok hogy nektek összejött!)
2011. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!