Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abortuszom lesz, ki tudja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortuszom lesz, ki tudja a menetét? Fáj-e?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát biztos nem kellemes.
2012. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem tudom, de lelkileg nagyon-nagyon meg fog gyötörni. Lesz valaki melletted?
2012. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az orvosodat kell megkérdezned. mindenről felvilágosítást ad majd, hiszen az is a munkája hogy megnyugtasson...

azonkívül szerintem kérhetsz érzéstelenítést.

2012. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mielőtt döntenél, olvasd el ennek az oldalnak a kommentjeit! Sokan írtak oda, akiknek már volt abortuszuk, olyanok is, ők meg tudták, tudják mondani, hogy fáj-e:


[link]


Hogy könnyebb legyen a keresés, az oldalon abortusza volt az alábbi néven szereplőknek: barbara, Móni, Moonwalker, hakell100xis, gic33


és többen vannak, akik nem tették meg, én kiemelém a nemmentség nevű hozzászólót, mert neki már megvolt az időpont is a beavatkozásra, és visszafordult.


Kérlek, olvasd el, ezek a nők tudnak válaszolni a kérdésedre!!

2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
44%

Nekem egy éves a gyerekem, és minden napomat bearanyozza. Soha nem gondoltam volna, hogy egy gyerek ekkora boldogság!ezt nem lehet szavakkal leírni. És ezt nekem korábban senki nem mondta!

Mint ahogy olyat sem hallottam még soha, hogy valaki megbánta volna, h megtartotta a gyerekét, pedig abortuszon gondolkodott.

Most még biztos nehéz (vagy inkább lehetetlen) azonosulnod a kisbabáddal,nekem is csak sok hónap után sikerült őt elképzelnem odabent. Furcsa ez az állapot. De ő van, és én tényleg nem tudom elképzelni, hogy utólag megbánjad ha megszülöd!

Ha a körülményeid miatt nem tudod vállalni, akkor tudja arról, h. van lehetőség támogatásra (van egy ún. LEA alapítvány, aki leány anyákat támogat). Ha pedig születése után nem tudja valaki a babája gondozását vállalni, olyan házaspárnak adhatja, akiknek ez a legnagyobb vágya, hogy örökbefogadhassanak. Magyarországon óriási túljelentkezés van örökbefogadásra.

Drukkolok a döntésedhez.

2012. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!