Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy felnőtt férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy felnőtt férfi ennyire infantilis?! Én gondolok túl sokat a férfiakról, vagy ez tényleg durva?

Figyelt kérdés

9 hónapja együtt 4 hónapja együtt élünk én 23/L, Ő 28/F, egyre gyakoribbak a problémák. Én hülye, már 2-3 hónapja nyelek, mert a feszültségének tudtam be. Mikor hazajött, feszült volt, munka, kollégák, sokan voltak a villamoson(?! - ki idegesíti ezen fel magát?!), stb. majd' minden estére volt valami. Aztán persze kell neki a magány, a gép előtt gubbadás. Jó pár akartam lenni, megadtam neki a szabadságot.

Eredmény? Néha alig beszélünk. Mikor jó egy hónapja beteg voltam, alig nézett rám, komolyan 5 lépés távolságot tartott, nehogy elkapja. Majd 2 hét múlva, mikor túl voltam rajta és mertem kezdeményezni szexuális téren, benne volt, majd utána: "nekem mi a véleményem arról, hogy még krákogok, de attól szexeltünk, azt akarom hogy elkapja?"

Ehhez a hülye viselkedéshez jön még, hogy idegesíti ha eszek(?!), gépelek, krákogok - mikor ő már hetek óta köhög úgy, hogy éjjel aludni tudok és feddően ránézek (merthogy én mindig megkaptam a szúrós megjegyzéseket...), idegesen az a válasz hogy "nem tehet ellene, majd elmúlik". Szex szinte nuku, én kezdeményezek néha, akkor is ált. neki jó.

A hisztijeiről már nem is nagyon merek írni. Képes duzzogni napokig, mikor én már normális hangon próbálok hozzá szólni, akkor is vagy duzzogva beszél hozzám, vagy mint egy hülyéhez. Persze emellett állítja, ő "túl van a dolgon".


Múltkor nem bírtam tovább, meg akartam vele beszélni. Elmondtam (előrebocsátva külön, hogy ezek nem szemrehányások), hogy neki is jobbat tenne, ha nem idegesítené fel magát MINDEN apró hülyeségen, ha többet beszélgetnénk, lenne egy kicsit több szex, visszavenne ebből hogy ha hangot adok ki, az neki nem tetszik. Mindezt normálisan, óvatosan fogalmaztam meg. Válasz: "látom akkor ez most csak a szemrehányásról szól, hogy te vagy a sérthetetlen mártír, én meg a rossz, sz*r ember!"

Aztán a mártír duma még ment sokáig, míg el nem vágtam a dolgot.

Képtelen magába nézni és a hibáit felismerni, vagy a komplexusaival szembenézni. Ugyanakkor nem bírja, ha vele ugyanazokat az idejesítő játszmákat eljátsszák, mint amit ő! (A mártírságot ő is nyomja nagyban, pl. kitakarít, nem enged semmihez hozzákezdenem amit ált. én csinálok, és később a szememre veti)

Ha nem jópofizok vele viszont még jobban magába fordul, úgy összességében mindig neki áll feljebb.


Nekem magasak az elvárásaim? Minden férfi ilyen lenne? Édesanyám szerint másban is találnék hasonló/rosszabb hibát, és jobban kéne alkalmazkodnom. De mikor már annyiszor alázott meg szóban ("ha így gondolod, nagyon tudlak sajnálni!", "én már nem tudok veled mit kezdeni!" stb.), nem akar kommunikálni, kompromisszumra jutni, lassan nem bírom már tovább.


2012. febr. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én még nem éltem együtt párkapcsolatban, de szerintem ez annak a jelel lehet, hogy nektek nem vált be.
2012. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem magasak az elvárásaid, egyszerűen az emberek nagy része tényleg ilyen hülye, de ami nagyobb baj, hogy 9 hónap kell ahhoz, hogy felismerd, hogy egy ilyennel jöttél össze. Ezt a felismerési időt kellene leszorítani kb. 50 percnyi időtartamra, ami lényegében az első beszélgetés.

Hagyd ott a fenébe, keress másikat, és legyen alaposabb a rostád.

2012. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A barátod egy nagy taplo barom ,már bocs.
2012. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyen gondok vannak, mi lesz később. Sajnos azt kell mondjam, ez a pasi nem szeret igazán, megszokásból van veled, és ha találna egy jobbat, két perc alatt lecserélne! Tipli!!! Hagyd ott!
2012. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a leírtak alapján ti úgyis szét fogtok menni, és jobb volna előbb, mint később.


9 hónap, az még egy friss kapcsolat, akkor is, ha 4 hónapja együtt éltek. Ha már most nincsen az a nagy szerelem, és minden apróságért a másiknak ugrotok, az régen rossz.

Annak a jele, hogy nem illetek össze, és/vagy nem fontos annyira a másik, hogy valóban odafigyeljetek a konfliktuskezelésre és a kompromisszumokra.


Az is régen rossz, hogy nem tudtok egymással kommunikálni JÓL. Ha ezen nem tudtok változtatni, ennek mindenképp szakítás lesz a vége.

Amit írtál, annak alapján a párod azokat a beszélgetéseket, amikkel tisztázni, és előre vinni akarod a kapcsolatot, személyes támadásnak veszi, így a megbeszélésből nem megbeszélés lesz, hanem egymás sértegetése.


"látom akkor ez most csak a szemrehányásról szól, hogy te vagy a sérthetetlen mártír, én meg a rossz, sz*r ember!"

- az ilyen jellegű megszólalások 1. alacsony érzelmi intelligenciáról árulkodnak, 2. arról, hogy a bajokat jobban szereti a szőnyeg alá söpörni.


Szerintem ilyen fiatalon ne kínozd magad egy olyan kapcsolattal, ami már az elején úgy sz*r, ahogyan van, jobb lenne nektek külön. És nem, nem minden férfi ilyen.


A leírtak alapján:

1. Ti nem illetek össze.

2. A párod nem szeret téged igazán.

3. Nem vagy neki annyira fontos, hogy valóban figyeljen Rád, és a kapcsolatra.


Normális ember, ha a párja valamit meg akar beszélni vele, akkor nyitott erre, és elősegíti a konfliktusok megoldását, mert tudja, hogy enélkül a kapcsolat halálra ítélt. "látom akkor ez most csak a szemrehányásról szól, hogy te vagy a sérthetetlen mártír, én meg a rossz, sz*r ember!" - ezek a mondatok Titeket előre vinni nem fognak soha. Gondolod végig, ha 9 hónap így reagál a problémafelvetéseidre, akkor mit várhatnál tőle később, ne adj Isten évek múlva, családapaként, ha valami komoly dolgot kell megbeszélni. Elárulom: SEMMIT.


L, 24

2012. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dögi ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen, sajnálom de gyökér a barátod.Ha már most ez van, mi lesz később?? 22/F
2012. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem infantilis, hanem egy hisztérika.

Egy tapló, ahogy más is írta.


Ki kell dobni, aztán kézcsókom.

Anyád nem értem, miért akarja, hogy egy ilyen kapcsolatra több időt fecsérelj.


11 éve élek a férjemmel. SOHA nem alázott meg sem szóban, sem tettel, négyszemközt sem. Természetesen én sem őt.

Ha panaszunk van, azt megbeszéljük egymás közt, és keresünk egy megoldást.

Nem csiripelnek gerlék a teraszon, nem nő rózsa az ablakba, és egyéb tündérmesei elemeket se tudunk felvonultatni, szoktunk vitatkozni is, meg veszekedni is.


Ellenben ahogy titeket elnézlek, a pasid gyakorlatilag a léted irritálja, és nem is kíván már.

Szenvedtek minden együtt töltött percben.


Márpedig tudom, hogy létezik olyan, amikor évek múltán is repesve szaladsz haza a másikhoz, amikor még a hétvégi bevásárlás is jó buli, ha ketten mentek.


Nekem kicsit az az érzésem, hogy a pasid addig akarja húzni a dolgot, amíg meg nem unod, és nem szakítasz vele. Ahhoz is gyáva, hogy ő ezt megtegye.

Inkább megragad minden lehetőséget, hogy kerüljön.

2012. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak a feléig olvastam el, de miért is vagy vele ?
2012. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom, ez már a végét járja-tekintve az előadásmódodat, te sem fogod sokáig tolerálni ezeket.

Édesanyudnak igaza van. Másban is vannak hibák- MÉG BENNED IS. Azt viszont baromságnak tartom, hogy azt tanácsolja: alkalmazkodj jobban, nyelj le minél több sértést..

2012. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 6. válaszolóval, hagyd ott de nagyon gyorsan. Ha egyszer gyereketek lenne az is idegesítené? Az én férjem sem ilyen. Mindent meg lehet beszélni és meg is KELL. Keress mást, aki tud beszélgetni. Sok szerencsét.
2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!