Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam az unokatesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az unokatesóm férjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és néhány hétig az unokanővéreméknél lakom, az unokanővérem 30 éves, a férje pedig 34, tavaly házasodtak. A srác jóképű, de most hogy velük lakom, tisztára belezúgtam, annyira aranyos meg jó pasi. Kész vagyok, ha este boxerben látom, amikor megy aludni, meg egyik éjszaka hallottam, hogy szexelnek és féltékeny voltam az unokatesómra. Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből a pasit?
2012. febr. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban.
2012. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne tégy. Ez kezdeti vonzalom. Rajtad áll, hogy hagyod-e elhatalmasodni.
2012. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vedd tudomásul, hogy a pasi foglalt.

Ha befogadott az unokanővéred, nem azt érdemli, hogy rámászol a pasijára.

2012. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeket sajnos nem lehet iránytani ezért próbálj meg minnél hamarabb elköltözni onnan,hogy ne keveredhessél kényelmetlen szituációba
2012. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy akarok rámászni, szépen megvannak és semmiképp sem kavarnék bele. De annyira jó pasi, egyre jobban bele vagyok zúgva. Szerintetek megkérjem pl hogy ne mászkáljon egy szál boxerben este, vagy az nagyon átlátszó lenne?
2012. febr. 12. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kérj semmi ilyesmit, csak magadra terelnéd a figyelmet, plusz vendég vagy, húzd meg magad. Nem hiszem, hogy ne lenne annyi önuralmad, hogy ne bírd elviselni, ha boxerben látod.
2012. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit! Ne nézz rá egyszerűen! Vonulj be a szobádba, menj el valahová, nekem ha valakiről le akarok tenni, az segít, ha ismerkedek másokkal...
2012. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, én is arra gondolok, hogy sürgősen össze kell jönnöm egy sráccal, hogy kiverjem a fejemből. Remélem, sikerül.
2012. febr. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!