Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudjak tovább, vagy vállalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak tovább, vagy vállaljam fel, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves meleg fiú vagyok, több mint 1 éve élek együtt a párommal. Egyre kínosabb a család, barátok, munkatársak előtt "szerepet játszani". Igazából nem panaszkodhatok az életemre, mivel a párommal nagyon szeretjük egymást, anyagilag is jó helyzetben vagyunk, viszont félek az ismerősök, de különösképpen a család reakciójától a másságomat illetően. Nem szeretnék én lenni mindenkinek a központi témája, nem akarom hogy lenézzenek, megszóljanak sajnáljanak vagy megpróbáljanak "meggyógyítani" Néha már úgy gondolom, hogy egyszerűbb lenne elfojtani az érzéseimet és egy lánnyal összejönni. Egyedül párom tartja bennem a lelket, de egyre többször érzem magam depressziósnak. Nem én kértem, hogy meleg legyek. Az biztos, hogy hosszú távon nem fogom bírni, hogy mindenki azt kérdezgeti, hogy mikor lesz már barátnőm. Szerintetek mit kellene tennem?


Előre is köszönöm, ha normálisan válaszolsz!



2012. febr. 12. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Soha senkinek nem tűnt fel, hogy nem egyedül laksz?
2012. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Fel kellene vállalnod. Idővel megenyhülnének, meg persze szeretnek téged.
2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem vállad fel. Bár megeshet, hogy ezért kitagadnak a családból, szóval erre lélekben fel kell készülni.

Esetleg kezd azzal az emberrel a családból aki a legtoleránsabb.

2012. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Anyum, barátok, ismerősök úgy tudják, hogy a párom a házam külön lakrészének bérlője. Így senkinek nem tűnik fel, hogy mi a helyzet.
2012. febr. 12. 16:22
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyél gerinctelen, hogy átversz egy lányt...
2012. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
ne játszd meg magad tovább. szerintem is mondd el,így nem lehet normálisan élni...
2012. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem az érzéseid számítanak, már bocs. Arra mondják hogy homokos aki nem képes szexuális kapcsolatot létesíteni ellenkező neművel. Ha erre képes vagy akkor maximum biszexuális vagy, ha pedig ez a helyzet akkor választás kérdése csupán a dolog.
2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mondd el! Lehetőleg a mondókád foglalja magában azokat is, amiket fent leírtál: Nagyon szeretitek egymást, viszont igyekezzék ezt úgy elfogadni, hogy ne mindig ti legyetek a központi téma, ne bántsanak, hosszan vívódtál magadban, stb.

Ha nem mondod el, tényleg depressziós lehetsz, és hidd el, nehéz a kiút...


22/L

2012. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

16:54!

"Nem az érzéseid számítanak, már bocs. Arra mondják hogy homokos aki nem képes szexuális kapcsolatot létesíteni ellenkező neművel. Ha erre képes vagy akkor maximum biszexuális vagy, ha pedig ez a helyzet akkor választás kérdése csupán a dolog."


Már bocs, de igenis az érzéseim számítanak. Én létesítettem már szexuális kapcsolatot ellenkező neművel, és amúgy nem is volt rossz, mégis "homokos" vagyok. Nehéz ezt leírni, de egyszerűen egy fiú (aki jelenleg a párom) ölelésére vágyom, nem pedig hetero párkapcsolatra.

2012. febr. 12. 17:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy nem titkolhatom életem végéig, viszont nagyon nehéz belekezdeni. Lehet, hogy a családomban a szemembe nem mondanák a véleményüket, a hátam mögött viszont elmondanának mindennek.
2012. febr. 12. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!