Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, pedig muszáj. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A nyár végén megismertem egy lányt, mindketten akkor mentünk egy munkahelyre dolgozni. Rövid időn belül kölcsönös és igen nagy, szép szerelem alakult ki köztünk. Csak sajnos ő nem volt független. Többször nekirugaszkodott a szakításnak, de nem sikerült neki. Közben kiderült, hogy nem i olyan teljesen mint amilyennek "lefestette" magát. Vagy két énje van, a rossz és a jó ember.Január eleje óta nem beszélünk, mikor is a barátját választotta, holott engem szeretett, belém volt szerelmes. Kicsit meg is értem, hisz talán tudta, hogy nem azt kapnám amit várok, meg neki fontos a szabad élet amit a barátja mellett élhet. Minden esetre a napjaim minden ébren töltött percét ő tölti ki, néha jó, de legtöbbször negatív gondolatokkal. Már nem egy műszakban dolgozunk, de minden nap érzem hogy ott van műszakváltáskor, minden sarokról egy ölelés jut eszembe, bárhova megyek az üzemben, a buszon tudom, hogy hol ül, és keresem a párás üvegre rajzolt szívet szinte minden nap- persze ez már nincs. Nagyon csúnyán összevesztünk, kemény dolgokat vágtam a fejéhez. Azóta nem keres, sőt, írtam neki egy üzenetet amire nem is válaszolt. Állítólag most jól megvan a barátjával. Valahol tudom, hogy engem szeret és én voltam az eddigi legnagyobb szerelme, de rengeteg kérdőjel van bennem, nem tudom lezárni. Többet nem beszélünk pedig valószínűleg soha. Mit tegyek, hogy túl tudjak lépni ezen a nagy (talán halálos) szerelmen?
2012. febr. 12. 19:13
 1/2 kateamstrong ***** válasza:
67%

felejtsd el a lányt! csak játszott veled! éppen fasírtba volt a pasijával, te meg ott voltál, hogy kicsit megvigasztald... :/ kibékültek, te már nem vagy érdekes...

keress magadnak egy igazi nőt, ne egy rossz ribancról álmodozz! :/

Bocsi a nyers szavakért, de jobb ha őszintén leírom a véleményem! Az a csaj nem akar tőle semmit, és nem is akart többet egy kalandnál az elejétől fogva! :(

2012. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tikana ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, csak én lány vagyok. A történeted kisebb helyszínváltoztatásokkal egy az egyben az enyém. Szintén január óta nem beszéltem Vele. Szörnyű érzés mert mindenről Ő jut az eszembe. Nekem is voltak halálos gondolataim, de fiatal vagyok, előttem az élet. Mostmár kezd csillapodni a fájdalom, próbálom szándékosan terelni a figyelmem, de pl. pont tegnap egy daltól olyan emlékek törtek elő belőlem, hogy rázott a zokogás. Jobbat én sem tudok. Vannak még szörnyű napok, de vannak már szépek is. Nagyon elcsépelt, de az idő minden sebet begyógyít. Remélem már te is kezdesz jobban lenni.
2012. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!