Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogom tudni elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogom tudni elfelejteni a fiút? 18/L

Figyelt kérdés
A napokban lesz 3 éve, hogy a neten megismertem egy fiút. Ő belém szeretett, én csak jól éreztem magam vele. Aztán valahogy megfordult ez. Pár hónapja rám írt hosszú hónapok után és azzal adott nekem egy kis reményt. :S (3 hónapja beszéltünk utoljára). Lehetséges, hogy azért se tudom olyan könnyen elfelejteni, mert még nem volt fiúm? (lehetett volna pár persze, csak valami mindig bekavart). Úgy érzem nála jobbat nem találok és nincs is kedvem ismerkedni más fiúkkal. Tudom, hogy én is elrontottam ezt, de azért ő se ártatlan, mert volt, hogy nem mondott igazat. Egyszerűen tisztázni kéne, hogy ki mit érez a másik iránt, de azt hiszem ő büszkeségből nem ír nekem. Ő 22 én meg 18 vagyok.
2012. febr. 4. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy nagyon nehéz lesz, vagy soha
2012. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, főleg ha még nem is láttad. Így jó sokáig fogsz még rá gondolni.
2012. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De.
2012. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!