Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemi évfolyamtársam (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi évfolyamtársam (fiú) folyton nyomul rám, de nekem nem jön be, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni,mer nap mint nap találkozunk,és ez így elég kínos lenne nekem,ha csak úgy lekoptatnám. Volt már hasonló helyzetetek,mit tettetek?/tennétek a helyemben?
2012. febr. 12. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit takar, hogy nyomul rád?
2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
folyton odajön hozzám,keresi a társaságom,dumál velem,de engem ez zavar, mit csináljak?
2012. febr. 12. 19:38
 3/9 A kérdező kommentje:
jófejkedni,kedveskedni is próbál, de nem tudom,hogy állítsam le.
2012. febr. 12. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért nem jön be? Külsőre, vagy mi az ok?
2012. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyire zavar már az is ha csak beszélgetni akar veled?
2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony csak úgy megy ha valakinek kellemetlen lesz. Vagy egyenesen megmondod neki vagy kivárod amíg veszi a lapot. Az sokáig fog tartani.
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon régen velem is előfordult az ilyen, nem is egyszer. Mond meg neki, hogy nem szeretnél semmiféle kapcsolatba bele menni, mert nagyon elfoglalt vagy, sok a dolgod, leköt a tanulás. Épp ezért, ha ő a többet akarna tőled, akkor inkább próbálja meg másnál. Ezt tényleg elég nehéz kedvesen közölni vele, nagyon nem is lehet, csak ha korrekten elmondod neki.
2012. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondani nem mondtam még neki,de nem is utasítottam el soha,mármint én nem flegmáztam vele vagy ilyesmi,mindig köszöntem neki, nem is fogok flegmázni soha,mert azt amúgy is a szerelmes lányok teszik. Én viszont nem vagyok szerelmes,közvetlen vagyok vele mindig,de nem tudom,hogy tálaljam neki,hogy nem jön be.
2012. febr. 12. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd ha közli h mit akar akk ráérsz nemet mondani, addig meg elég ha nem mutatsz túl nagy érdeklődést.
2012. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!