Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam kész tények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam kész tények elé? Nem fogja fel hogy hamarosan elveszít! De most már tényleg! Eddig sokszor mondtam neki ilyet! Most viszont komolyan gondolom!

Figyelt kérdés
Nem hinném hogy észre venné magát,és eljutna az agyáig hogy már besokaltam és elég volt belőle!
2011. szept. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az!Légy határozott!Az mindig jól jön,bármiről is van szó!
2011. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manesz ***** válasza:
WTF are y want 'eh?
2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó???? ha ,,nem tudszˇ" magyarul mellőzz!
2011. szept. 16. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, ha besokalltál és ilyeneken jár a gondolatod, szerintem hagyni kellene ezt a kapcsolatot.
2011. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Atyám sajnálom,hogy törölték a kérdését,szabad érdeklődnöm afelől,hogy mi a problémája a favágókkal?:)
2011. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

oh Trossach köszönöm kérdésed.


Sajnos szerény személyem, elutasítja mind azok emberek munkavégzését ami karosítja a környezet, bármely létformáját.


Na, de komolyra fordítva a szót, sajnos törölték és nem tudtam rávezetni a lényegre a leendő válaszolókat.

:-(

2011. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az. Ha túl sokszor mondogatsz valamit anélkül, hogy tartanád magad hozzá, előbb-utóbb nem veszik komolyan. Most is fontosabb, hogy elhitesd vele, mint az, hogy megtedd.
2011. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Avassatok be légyszi!Rossz így értetlenül olvasgatni!:)
2011. szept. 16. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Oh atyám,ezek szerint Ön elveti a létezés minden formáját,hiszen mely élőlény ne befolyásolná károsan a "társbérlők" életét.:S


Javaslom,hogy próbálja rejtjelezve kifejteni elméjének örvénylő gondolatfolyamait.:)

2011. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!