Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azért utasított vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azért utasított vissza amire én gondolok akkor a lent leírtak alapján hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Röviden:-ismerős lánynál bepróbálkoztam,visszautasított,nem fírtattam az okát(talán kellett volna de mindegy),viszont ő szerette volna/szeretné hogy e miatt ne szakadjon meg a kapcsolatunk.

A kérdés a köv.irányulna, Jelzem ez az általam elgondolt és remélt variáció és persze lehet hogy nagyot tévedek.

Ismertük egymást de csak felületesen,és remélem h a visszautasítás azért volt hogy jobban megismerjen mielőtt belevágna ebbe,(persze én kapkodtam kicsit el a dolgot) azért bízom ebben mert mint írtam kapcsolatban szeretne maradni velem.

de ezek után h közeledjek hozzá

mert ha tényleg ez a helyzet és én ezután tudomást sem veszek róla akk azt hiheti nem is gondoltam komolyan(pedig nagyon is komolyan gondoltam)

viszont ha nem ez a helyzet és tényleg nem akar később sem tőlem többet mint barátság,és én meg nyomulok akkor meg azt hiszi h nem értek a szép szóból.

remélem el tudtok menni rajta és hogy megosztjátok velem a véleményeteket.

Előre is köszönöm.

24/f


2012. febr. 13. 08:02
 1/6 Macs1209 ***** válasza:

Írd ki normálisan, ne rövödíts ennyit, mert senki sem

fogja megérteni a lényegét. Teljesen hülyeségnek hat.

2012. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus lány viselkedés. Pasinak nem kellesz, de barátnak jó lennél. Ha neked így is megfelel, légy a barátja. Én messziről kerülöm az ilyen csajokat utána már. Persze elképzelhető, h később több is lehetsz, mint barát, de nem sok esélyt látok rá.
2012. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ötletem van kérdezz rá és beszéljétek meg és akkor nincs félreértés és gondolkodás hogy melyik variáció is lehet ez az igaz ebben a helyzetben. Úgyhogy szerintem beszéljétek át a dolgot, hogy barátként akar csak veled lenni esetleg a későbbiekben az ismerkedés után kapcsolatba szeretne e lenni veled.
2012. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ismertük egymást de csak felületesen,és remélem h a visszautasítás azért volt hogy jobban megismerjen mielőtt belevágna ebbe"


Szerintem ilyen nincs...Azért utasított el mert nem tetszel neki!Jobb,ha beletörődsz.Ne firtasd az okát.Legyél vele normális,de ne keresd őt már annyiszor...

2012. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ezért utasított vissza, hanem mert külsőre nem jössz be neki. Minden női visszautasításnak ez az oka.
2012. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért akar barátkozni, mert lelki szemetesnek jó vagy, meg hát a hiúságát legyezgeti, hogy egy pasi rohan utána. Valahogy kétlem, hogyha tetszenél neki, csak még korainak tartja akkor elutasít. Akkor megmondta volna, hogy még őneki idő kell, ésatöbbi.


Én nem erőltetném a helyedben.


28/n

2012. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!