Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom nem egy flörtölős tipus, a legutóbb azonban szemet szúrt hogy csapja a szelet egy másik lánynak. Megemlítettem neki, de mérges lett. Azóta nem említettem, de nagyon zavar a dolog. Az óta mintha változott volna valami köztünk, 4 éve vagyunk együtt. Mit tegyek?
2012. febr. 13. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Szia! Hát ezt pedig meg kéne beszélnetek, nehogy az legyen, hogy megcsal...mert elég sok ideje vagytok együtt, s lehet meggyengült a kapcsolatotok s a másik lány izgatja most...sajnos...próbáld megbeszélni vele...én se hagynám, vagy ha annyira nem hajlandó rá próbálj visszavágni...hátha
2012. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hej kitörölted a válaszom!? Mondom nyúvazd ki a csirkét.
2012. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
detto ez történt velünk, de végül beláttam, hogy beképzeltem 1-2 dolgot, és csak beszélgetett egy lánnyal kb. 3 percig. bántam, hogy felhoztam a témát, mert abszolút megbízom benne, és lehet, hogy ezzel valamit elrontottam a kapcsolatunkban, ami majd később jön ki.
2012. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!