Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék egy lánnyal, de egy bizonyos személy miatt nem lehet?

Figyelt kérdés
Összejöhetnék egy lánnyal, de az unokatesója nagyon nem bír, és örökre megharagudna a lányra akivel járhatnék, és a csaj nem akarja elrontani a barátságukat. Mit tehetnénk? Légyszi segítsetek! :(
2012. febr. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az unokatesója a rokona... az ember nem választhatja meg a rokonait, de a barátait (a barátját) igen

ha tetszel neki, és szívesen összejönne veled, akkor nem kéne ezzel foglalkoznia

2012. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az unokatestvére egyben a legjobb barátja...
2012. febr. 13. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne erdekelejn teged hogy az unokatestvere mit gondol rolad elvegre neked a lany fontos!Ugy hogy szerintem 1 probat meger!
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel mit gondol, az érdekel amit a lány gondol. Nem akar összeveszni miattam az unokatestvérével.
2012. febr. 13. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az unokatesója tényleg igaz barátja, akkor el fogja fogadni hogy együtt vagytok.

Barátok között mi is befogadjuk bárkinek a legellenszenvesebb nöjét is, mert egy baráthoz tartozik.

Miért utál egyébként az uncsitesó téged ?

2012. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom már. Régóta nem kedvel. Kisebb hülyeségek miatt, és mert alapból nem vagyok neki szimpi, ja és egy önző kis liba aki csak azzal foglalkozik hogy neki jó legyen.
2012. febr. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!