Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így viselkedem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így viselkedem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, most van az első kapcsolatom, kicsit több, mint három hónapja járok a barátommal.

Kezdetben nagyon lassan engedtem meg neki dolgokat, a csók is pont a második hónapfordulón lett. Aztán, ahogy jártam hozzá, egyre jobban kezdtem élvezni a dolgokat, engedtem pár dolgot(az a pár dolog a tapi.) Nem feküdtünk le, és nem is tervezem még, mert lelkiekben nem állok készen rá. Orálisan se szeretnék semmit se még. VISZONT: Mikor nála vagyok, teljesen beindulok. Ha iskolában vagyunk egy ölelés is elég, nagyon jól esik, de ha ketten, akkor valahogy több "kell". Mindig egyre többet szeretnék, nem "érem be" az öleléssel. Ugyanakkor amiket írtam azokat még ekkor se szeretném....És mikor haza jövök, akkor mintha egy másik személy lennék, észbe kapok, hogy "Ez komolyan én voltam???" Túl nyomulós vagyok, meg, mintha nem én lennék...

Ennyi mindent vált ki az emberből, ha "be van indulva"? Olyan, amit nem szeretnék nem fog történni, de akkor is meglepődök magamon...Elnézést, hogy ide írtam ki, csak ilyenkeről másokkal nem nagyon szoktam beszélgetni.


2012. febr. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hát elég vad csaj lehetsz.. a szende :D nem tudom. ha nem akarod akkor ne csináld.
2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez tejesen normális, én csak azt nem értem, hogy miért kell ezt szégyellni..?
2012. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy a valóságban egy visszahúzódó, csendes ember vagyok. És mikor ezeket csinálom nem tűnik soknak, mintha...hogy fogalmazzak...mintha más ember lennék. Meg is lepődöm magamon, és az adott helyzetben nem vagyok "tisztába" azzal, hogy mi a sok...és, hogy mit csinálok.
2012. febr. 13. 19:53
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló.:) Jártam pszichológushoz, és azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom...Lehet van ebben valami, nem értem én magamat sem...:)
2012. febr. 13. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell elnézést kérned, azt kérdezel, amit akarsz.

Amikor elmész hozzá, felszínre törnek a vágyaid(na meg a hormonok), amikor hazaérsz, akkor pedig felerősödnek benned a szüleid veled szemben támasztott elvárásai.

Szerintem ez teljesen normális.

2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha már ott is voltál akkor miért minket kérdezel? :D

Amúgy szerintem ha nem is normális, de elég gyakori, és jó eséllyel kinövöd, főleg, ha így haladsz a pasiddal kénytelen leszel. Ne aggódj!

2012. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtok.:)

Igazából anyukám azt mondta, hogy ha megis történik a dolog, Ő nem szól bele, csak annyit kér, hogy védekezzünk, többet nem.:)

Szóval úgy nagyobb elvárás ilyen téren nincs, csak, hogy védekezzünk és ne legyen baj.

2012. febr. 13. 19:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért Titeket, mert a pszichológushoz már nem járok, mert többet ártott, mint használt, de ebbe nem megyek bele..:)

Remélem tényleg kinövöm, köszönöm, megnyugtattatok:)

2012. febr. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!