Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy tetszem e neki? Vagy hogy szimpatikusnak tart e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szitu az hogy ma bejelölt egy lány egy közösségi oldalon.és megkérdeztem honnan ismerjük egymást és azt mondta,hogy véletlen jelölt be mert a gépe mindig lefagy vagy mi .De aztán folyamatosan írt nekem kérdezte melyik suliba járok mi tanulok tök jól elbeszélgetünk.És nekem viszont szimpatikus,de az lenne a kérdés hogy miből jöhetnék rá hogy tetszem e neki?Mert lehet hogy tényleg csak véletlen jelölt be.Meg pár órás beszélgetés után nem kérdezném meg egyből hogy amúgy tetszek neked ?Szóval mi lehet a jele,vagy milyen kérdést tehetnék fel neki amiből valamennyire rá jövök?


2012. febr. 13. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szidd magad :D

Nekem bejött


Írtam hogy nyomi vagyok, erre a lány: dehogyis, szerintem ari vagy <3 nekem bejössz :$


Mondom: ok ;D

Egy próbát megér

2012. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Solarian ***** válasza:

Kérdezd meg hogy nem akar-e találkozni veled.

ha akar -> win

ha nem nem.

2012. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ilyen kifogásokra mindig azt mondom h "na persze" :D
2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!

pénteken lesz egy buli ő is jön,ott meg fogom azt kérdezni,hogy esetleg jövő héten lenne e kedve találkozni,és ha igent mond nagy valószínűséggel nyert ügyem van :) csak péntekig lenne jó meg tudni,hogy egyáltalán lesz e értelme meg kérdezni.

3.válaszoló!

én is ezt mondtam :) de mi van ha tényleg szar a gépe ?:)

2012. febr. 14. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!