Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt csajom kapcsolatba kérdeznék?

Figyelt kérdés
Facebookon tegnap megnéztem volt barátnőm, már vagy hat éve nem láttam és erre ma bejelölt De nincs semmi közös ismerösünk semmi akkor hogy? Meglehet nézni ki nézet meg vagy mi?
2012. febr. 14. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
NEm
2012. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rád keresett, megtalált, és bejelölt. Nem nagy kunszt.

Van azon a facbúkon több funkció, meg lehetőség is.

Nem nagyon vagy otthon ezekben mi?

:)

Amúgy nem vesztesz sokat.

2012. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telepátia. :)
2012. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nem fura hogy hat éve semmit nem beszéltünk semmilyen email cimet nem tud semmi közös ismerős akkor hogy

De szerintem valahol biztos megtudja nézni hisz nem furcsa tegnap néztem ma meg bejelölt Gondolod el 6 év után mekkora ennek az esélye?

2012. febr. 14. 16:53
 5/7 A kérdező kommentje:
a telepátia szerintem nem hisz más csajokra is szoktam gondolni :)
2012. febr. 14. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen, hidd el! Egy barátom mesélte, hogy a napokban sokat gondolt a volt barátnőjére, és másnap felhívta a csaj - nagyon sok év után!

Vagy ha nem hiszel ebben, akkor véletlen! A lottó ötösnek is nagyon kicsi az esélye, mégis meg szokták nyerni...

2012. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlen találkoznotok kellene. Én az ilyeneket mindig jelnek veszem.
2012. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!