Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ribanc vagyok, mert miután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribanc vagyok, mert miután a barátom szakított velem, lett egy egyéjszakás kalandom. Ő meg menő, amiért minden héten mással csalt meg, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Annyira nem értem, és miután elmondtam a barátnőimnek, kiröhögték a szitut, meg hogy mennyire szerencsétlen a srác.

Sosem volt egyéjszakás kapcsolatom, ez volt az első, ráadásul részeg sem voltam, gumival védekeztünk, stb. Tényleg ribanc vagyok?:)


2012. febr. 14. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem csak kivoltál borulva
2012. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem vagy ribanc de legközelebb azért ismer meg hogy milyen a srác szerintem aki nagy csajozós azon látszik is és általába ez a vége vannak még nagyon sok jófej jó pasik akik nem iken csajozósak azokkal nem járstz igy
2012. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
2012. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc.
2012. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem. De, ha te annak érzed magad...:P
2012. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Az vagy... Egy férfinek létszükséglete a mindennapos szex, és a velük lévő kapcsolat alapja is nagyrészt a szex. Egy nőnek viszont lehetne tartása... Szakított veled, és téged úgy megviselt, hogy lefeküdtél mással. Nagyon szerethetted, ha ezzel vigasztalódtál.
2012. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ja 3 as vagyok véletlen fére értetem bocsi


nem vagy ribac igy se

2012. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%

Az vagy ezt akárhogyan is magyarázod magadnak !

Alapból elbäsztátok hogy mindig ezen vagytok fel akadva ! Mert a kettős a mérce ! Lány sok fiúval kúrt igen akkor kúrva ! Faszi sok csajjal kúrt király ! Ezt jó lenne ha már elfogadná a társadalom ......

2012. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Diavolino44 ***** válasza:
Nah ugy oszinten: ha mindenki leribancozik akkor mi valtozik???? Vagy van idogeped amivel semmisse tudod tenni a mult hibait?
2012. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!