Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vki segíítsen, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki segíítsen, mit csináljak?

Figyelt kérdés

vmi miatt a barátom megváltozott mostanság.első éves egyetemista és most votl nemrég az első vizsga időszakja, nagyon idegesítő volt :/ fenn akadt dolgokon, stb. és kitartottam mellette. engem sokszor sőt szinte mindig előnyben részesít mint a barátait. nem csak mostanság,ez már egy jó idege van... van egy számítógépes játék és azon játszik a haverjaival, ezzel nem is lenne gond, de ah hazaér elkezdi, oké tanul, de van h egész nap az megy és ebbe 1 kör 1 órás minimum... és an h egy kérdésemre 1 óra múlva kapok választ :/és nagyon sokszor mondta már neki h engem ez zavar és mindig beleköt, h de írjak, egy ideig tényleg írtam amit akartam,de már meguntm h 1 óra múlva kapok választ :/ visszatérve a jelenre, vmiért megváltozott, semmi bajom nem votl azzal sem h találkozzon a haverjaival, de azzal igen h amikor hetente 1 szer tudunk találkozni, és mondom neki h lehet 2 szer mert yx dolgok miatt nem megyek vagy nem kell bemenni suliba, akkor h de már elterveztük h összeülünk, miközben azon a héten már vagy 3 szor összeültek ...és ebben az esetben lehet önző dolog de elvárnám h találkozunk :/ ezen a héten is felmerült egy ilyen, h összejöttek,de csütörtökre is beterveztek, de nem mere megkérni a párom h nah figyi már gyere már el , mert pénteken vizsgálatra megyek, így nem megyek suliba ... mert a választ tudom :/és úgy is én jönnék ki ebből rosszul, mert a haverjai elkezdenék a hülye szövegüket ...és én lennék a hülye hisztis bnő aki nem engedi pihenni a pasiját, pedig épp ellenkezőleg, mindig támogatom,de ha tanácsolok vmit akkor nem az h oké elfogadja és átgondolja, hanem egyből h mekkora hülyeség, és később rájön h tényleg nem az ...

Vélemény? túl spilázom ? vagy ez normális ?

nem kérek a bunkó megjegyzésekből, csak normális válazsokat lécci


2012. febr. 14. 20:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkienk a segítséget :) elmondtam neki és mindent megbezséltünk, illetve még bezsélünk :)

mindent megértett és azt mondta h iygekszik újra formába lendülni :) és rám is kellő időt fordítani :)))

2012. febr. 14. 22:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!