Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vki segíítsen, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki segíítsen, mit csináljak?

Figyelt kérdés

vmi miatt a barátom megváltozott mostanság.első éves egyetemista és most votl nemrég az első vizsga időszakja, nagyon idegesítő volt :/ fenn akadt dolgokon, stb. és kitartottam mellette. engem sokszor sőt szinte mindig előnyben részesít mint a barátait. nem csak mostanság,ez már egy jó idege van... van egy számítógépes játék és azon játszik a haverjaival, ezzel nem is lenne gond, de ah hazaér elkezdi, oké tanul, de van h egész nap az megy és ebbe 1 kör 1 órás minimum... és an h egy kérdésemre 1 óra múlva kapok választ :/és nagyon sokszor mondta már neki h engem ez zavar és mindig beleköt, h de írjak, egy ideig tényleg írtam amit akartam,de már meguntm h 1 óra múlva kapok választ :/ visszatérve a jelenre, vmiért megváltozott, semmi bajom nem votl azzal sem h találkozzon a haverjaival, de azzal igen h amikor hetente 1 szer tudunk találkozni, és mondom neki h lehet 2 szer mert yx dolgok miatt nem megyek vagy nem kell bemenni suliba, akkor h de már elterveztük h összeülünk, miközben azon a héten már vagy 3 szor összeültek ...és ebben az esetben lehet önző dolog de elvárnám h találkozunk :/ ezen a héten is felmerült egy ilyen, h összejöttek,de csütörtökre is beterveztek, de nem mere megkérni a párom h nah figyi már gyere már el , mert pénteken vizsgálatra megyek, így nem megyek suliba ... mert a választ tudom :/és úgy is én jönnék ki ebből rosszul, mert a haverjai elkezdenék a hülye szövegüket ...és én lennék a hülye hisztis bnő aki nem engedi pihenni a pasiját, pedig épp ellenkezőleg, mindig támogatom,de ha tanácsolok vmit akkor nem az h oké elfogadja és átgondolja, hanem egyből h mekkora hülyeség, és később rájön h tényleg nem az ...

Vélemény? túl spilázom ? vagy ez normális ?

nem kérek a bunkó megjegyzésekből, csak normális válazsokat lécci


2012. febr. 14. 20:22
1 2
 1/11 Gabii2 ***** válasza:
Mondd meg neki, ha nem foglalkozik veled eleget akkor szakitasz vele.
2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondtam neki h nem tetszik h óránkétn kapok vlaszt, de ebben a pillanatban is játszik és már vagy 20-30 perce nem írt vissza :/ szakítani nem akaork vele, mert már lassan 2,5 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást :/ de már lassan kikészülök :( én kitartottam mellette amikor fáradt volt stb, semmit nem eröltettem, hagytam pihenni, meg minden.
2012. febr. 14. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek a mostani játékok,csomó ismerősöm "elhülyült" a szerepjátékok miatt, alig beszélünk,mert suli után estig játszanak aztán se kép se hang se baráti kör. és az végképp nemjó ha egy párkapcsolat is ami müködne, emiatt romlik meg... és sztem igazad van hogy szánhatna rád több időt is,mint párjára,és nemcsak a barátokból + játékból áll az élet.. ha úgyérzed,beszélj vele,mond meg bátran hogy téged ez bánt,és hogy szánjon rád több időt,és amellet hangolja össze a többi programját is. Ha igazán szeret akkor megfogja tenni érted! És egymás tanácsait megkell hallgatni és megbeszélni,nem egyből hogy hülyeség meg mindeen..
2012. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Heti egy találka nem éppen párkapcsolat :/
2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

haazt mondom h mondja le, v is emgkérem av álasz az h de alig találkoznak ... meg neh már le kelljen mondani^^"

most vagyok végzős, ugye lesz a szalagavató bál és a legjobb haverjával táncolok, és oda is eljön a másik havrjuk, hát ott nem fogom eltűrni h cirkuszt csináljanak, meg h leszarjon, nem érdekel, ott aznap velem fog foglalkoni, meg fogom neki mondani... ha nem tetszik neki valami, így járt

2012. febr. 14. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, h te szereted, de ő már nem annyira téged. Figyu, ha egy pasi akarja a nőt, akkor megy utána.
2012. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

van jobb esetben heti 3 de az úgy h eljön, este hazamegy, pénteken jön itt alszik, de pénteken 6 fele jön, szombaton 12 kor hazamegy és este 9 kor visszajön aztán vasárnap 11 hazamegy... ez a jobbik eset, a rosszabbik az amikor a suli miatt péntek szombat ah leírtam... nah ebből kiesik 1 nap ha a haerjai bekavarnak ...

ő maga is szidja azt a kva játékot, és le is törölte már, de a haverjai meg piszkálták h tegye vissza ... és vissza tette... és ott is én voltam a hisztis h meg mertem mondani h ne tegye vissza koncentráljon a tanulásra... mert a haerjai nem egyetemisták, de ő igen és neki nagyobb tétje van a dolgoknak, mint egy csicska kis szkmunkásban... de nem éerette meg és én voltam a hiszits bnő ... azt meg számtalanszor mondtam h nem tetszik h óránként kapok választ, mondhatnimondja h ok, és tovább játszik :/ és van h bezsélgetnék, mert zsükégem van h bezsélgessek kicsit,de ahhoz nincs kedvem h 1 óra múlvakapok választ :(

2012. febr. 14. 20:37
 8/11 A kérdező kommentje:
ez nem az h szeret vagy sem, mert szeret, ez tuti, és ha arról van szó jön utánam, csak nemtudom miért iylen msot :( h mindenre amit mondok, rögötn h hüylség, most is annyit mondtam h ne vegyen szemöveget mert felesleges, alig hazsnálná, arra meg kár kiandi a pénzt, meg csak rosszabb lesz a szeme tőle ... de azt mondtah hüyleség, ez nem így van ...
2012. febr. 14. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem kicsit abszurdum, mert én is egyetemista vagyok, szintén elsőéves, és most volt az első vizsgaidőszakom. A párommal szintén 2,5 éve vagyok együtt, csak én vagyok a lány, tehát nálunk pont fordítva van, mint nálatok.

Hát figyelj, azt tudom tanácsolni, hogy egy nőnek mindig kell az, hogy egy picit hisztizzen. Az, hogy meg a barátai mit mondanak, magasról kell rá pottyantani.

Kerek-perec mondd meg a barátodnak, hogy te így érzel, de nem neten, hanem szemtől szemben, mert neten, ok - és ennyivel le van zárva. Személyesen meg tényleg ott van, rád tud koncentrálni, nem pedig egy hülye játékkal van elfoglalva (igen, az én barátom is játszik, de neki sikerült egyensúlyt teremtenie a két dolog között - általában akkor játszik, amikor én tanulok, vagy ha otthon van, és tudja, hogy nem érek rá).

Tehát én csak annyit tudok javasolni, hogy normálisan ülj le vele SZEMÉLYESEN, próbáld meg vele megbeszélni, ha pedig nem megy (bár szerintem fog), akkor kicsit lehet hisztizni, ha ez sem használ, akkor ennyi.

2012. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dee egyetemista aztán a haverok ráelőltetik a dilinyós játékokat... Szakiskolás vagyok,mellette rádiózok,3éve van párkapcsolatom heti 5x találkozunk. ez alapján ellehet dönteni kinek mi a fontos.. és a baráti körömet is lecseréltem. meg utálom az ilyen játékmániát. :/ NE HAGYD MAGAD KIKÉSZÍTENI !
2012. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!