Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy pasinak szépen, hogy nincs kedvem tovább várni?

Figyelt kérdés
Leginkább megmondanám neki h szerintem felesleges lenne még egy tali, hiszen az eddigieken sem csinált semmit ami azt mutatná, hogy szeretne járni velem. Viszont egyértelmű, hogy szeretne hiszen randira hív, minden nap beszélünk csak nem mer lépni. Nekem ebből meg már elegem van. Ilyen pasi nem kell aki fél-1 év után se mer lépni.
2012. febr. 14. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Hogy mi lenne ha járnánk!
2012. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csókold meg!
2012. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
félénk.miért nem lépsz te csak várod a sült galambot
2012. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól látod és nem tévedsz akkor szerintem nincs önbizalma.

Nyiss felé, kacérkodj vele valahogy add tudtára, hogy bejön neked.

Esetleg egy kedves közös ismerős véletlen elkotyoghatná neki...

2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön, kezdeményezz te. Ha annyira nem vágysz rá, akkor viszont szépen őszintén, de finoman mondd el neki, hogy szerinted ezt nem kéne erőltetni.
2012. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok minden állhat a háttérben.

Az is lehet hogy félénk, vagy több csajt fűz, esetleg nem érdekled annyira, csak unaloműzésre kellesz neki.


Igazából te tudhatod, hogy ő milyen. Ha csöndes és nincsen túl sok haverja, akkor valószínűleg a legelső dolog állhat fenn, vagy ha határozott, mókamester, minden csaj vágyálma, akkor a másik kettő. Igazából csak te döntheted el a dolgot! Ha már nem tudsz várni, akkor fogd meg a kezét avgy adj puszit az arcára, csak úgy random. Vagy a legegyzserűbb, kapd le! :P Majd írd meg, hogy miújságvan!:) Kíváncsi avgyok a fejleményekre! (:

2012. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!