Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy pasinak, h nem tetszik, ha szőrös a mellkasa?

Figyelt kérdés

még nem járunk,de szeretnénk. és engem zavarna ha szőrös, márpedig az :S:S és nem szeretném,ha megsértődne.. 20éves én meg 17



2008. júl. 5. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
"Zavar, hogy szoros a mellkasod."
2008. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Pedg az sokkal férifasabb hogy szőrös a hasa.Hát vagy elfogadod olyannak amilyen vagy megmondod neki hogy borotválja le.De ezt ne ugy mondjad hogy "Csak akkor jársz vele ha borotválja" ettől valószínűleg megfog ilyedni tőled.Ha pedig nem akarja borotválni akkor ne kényszerítsd.
2008. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon bejön neked akkor kezdj el veel járni, aztán pedig mond neki h nagyon szexisnek tartod őt.... de akkor lenne a legszexibb ha csupasz lenne a mellkasa.. akkor adj neki egy csókot.. és súgd a fülébe h csináljátok meg akkor és ott :)
2008. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"figyi édes...sokkal jobban tetszenél nekem csupaszon" kb ennyi, nem tudom, miért kell ezen parázni! ezek után vagy változtat rajta, vagy ha nem, de ilyenen besértődik, azzal magát írja le...amúgy szerintem is sokkal férfiasabb ha nem túlságosan csupasz valaki, de te tudod
2008. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem a szőrrel van ott a baj... Nem vagy szerelmes, ez a "probléma"! Ahogy mondani szoktam, gumicsizmában és nyakig koszosan is lehet imádni valakit, míg "tökéletes" külső esetén sem biztos, hogy megmozdul bennünk valami... Szerintem nézz valami megkapóbb pasi után, akit edzés után, halál izzadtan is szorosan ölelsz...
2008. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!