Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni hogy tetszem-e egy fiúnak, úgy hogy ne vegye zaklatásnak, ha esetleg mégsem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki nagyon tetszik :). Az egyetemen, ahova járok megismertem egy ugyanannyi éves fiút mint én (21évesek vagyunk). Első látásra megfogott benne valami, amit eddig nem éreztem még. Ez kb 1éve történt, de azóta is ezt érzem. Eleinte űgy éreztem rajta, hogy ezt nem viszonozza és mintha került is volna, de egy kis idő után mikor meglátott mindig végig mosolygott és köszönt nekem. Mivel a következő féléveben már nem voltak együtt óráink, egyre kevesebbet láttam, és kezdtem beletörödni, hogy ugyse vesz észre engem űgy ahogy én szeretném. Viszont 2 hete facebookon belikolta egy képem (megjegyzem hogy semmit nem szokott likolni), és ez nagyon jól esett nekem és felcsillant bennem egy kis remény. Azóta kétszer láttam a suliban, mind2szer mosolygott, mintha örült volna hogy lát, de beszélgetni nem állt le velem. Aznap beszélgettem vele egyszer mégcsak amikor megismertem kb 1éve és igzából nem tudok róla semmit, csak annyit h fülig beleestem. Az a baj h nem tudom h ez a mosolygás nekem szól-e vagy minden lánnyal esetleg ilyen. Elég szerény fiú, biztos vagyok benne, ha tetszenék neki akkor is félne kezdeményezni, mert fél az elutasítástól. De én szeretném valahogy tudtára hozni h én nagyon kedvelem öt, de ugy h ha esetleg mégsem tetszem neki, akkor se vegye zaklatásnak. Mindig mosolygok én is ha látom és azóta belikoltam én is 1képét, de fogalmam sincs hogyan tovább és azt sem tudom hogyan tudnék vele beszélgetésbe keveredni, h jobban megismerhessük egymást, mivel közös óránk már sajnos nincs és tényleg nem akarom h ugy érezze h zaklatom. Előre is köszönöm a segítséget :).
2012. febr. 14. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
:) Nem venné zaklatásnak, ha egyszer oda mennél hozzá, ez biztos. Én örülnék, ha rám írnának facen ilyen esetben. Légy bátor.
2012. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!