Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kideríteni, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Egy lánynak , akivel egy évfolyamba járok kicsit nyomulósabb stílusban tudtára juttatam , hogy tetszik nekem , akkor mondta , hogy ez neki túl gyors , és hogy lehetünk haverok , de semmi több . Egy hónapig minimálisat komunkáltunk egymással , utána egyre jobban kezdett közeledni hozzám , kb 3. hete van köztünk egy közvetlenebb viszony . Mostanába gyakrabban ül mellém , vagy kér meg , hogy foglaljak számára helyett a közelenben , pedig vannak barátnői , nem kellene a fiúk közé ülnie ... ha a haverjaimmal beszélgetek akkor is odajön mellém , megkér , hogy kisérjem el ha ugyanoda megyünk stb . , de ha mondjuk elhívom egy kávéra akkor nem jön ,és valami indokkal kihagyja ... Nem akarom megkérdezni tőle , hogy nem-e változtak meg az érzései irántam , mert nem akarok értetlennek tünni , de így csak az derül ki a számomra , hogy nem vagyok neki közömbös .


20/mindketten


2011. nov. 16. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó téma. Nálam ugyanez van , csak én 22-es nő vagyok, ő 30-as férfi, szintén csoporttársak. Nálunk ő az, aki viszonozza a kedvességet, az életemből nem lép ki, de közelebb sem jön. Nem lép.
2011. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!