Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen fontos sok emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos sok embernek a Valentin nap?

Figyelt kérdés
Szerintem nem ezen az egy napon kell megmutatni a párodnak hogy mennyire szereted, hanem egész évben. Úgy várta mindenki mint hogyha, Karácsony vagy Szilveszter közeledne. Vagy a születésnapja.
2012. febr. 15. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek én is így vok ezzel.am egy csomóan csak "menőzni" akarnak ilyenkor h "jajj nekem van pasim/csajom" és facebookon nyáladdzanak nyilványosan.szörnyű.
2012. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
MI nem ünnepeljük a párommal, mert nincs jelentősége az ünnepnek. Én minden héten kapok ajándékot a barátomtól, mindig meglep valamivel. Szóval a valentin nap így nem olyan nagy szám.
2012. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
az én párom ki volt bukva, hogy nem valentin napozunk. én lesz*rtam, mert betegen feküdtem otthon.
2012. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg majd akkor tartok külön Valentin napot amikor az amerikaiak is tartanak busójárást:)

Egyébként ha lenne mondjuk egy virágüzletem lehet én is várnám és reklámoznám a napot mert nagy anyagi bevételt hozna:) Amúgy teljesen felesleges ez az egész, azon tudok kiakadni amikor látom, hogy mennyien panaszkodnak, hogy: jajj Valentin nap van és nincs barátom/barátnőm...A többi napon meg semmi baja nincs.

2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végülis ugyanolyan nap mint a többi..és mégsem.

Mindenki másképp van vele.

(kérdezővel egyetértek abban hogy nem csak ezen a napon kell megmutatni mennyire odavagyunk a párunkért,hanem egész évben)

Mégis ha ezen a napon egy szerelmes pár látok az utcán kézenfogva/ölelkezve,olyan jó érzéssel tölt el,annak ellenére hogy én egyedül vagyok.. :)

2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán mert ki lehet mutatni az érzéseidet! Erre egy remek alkalom. Persze nem az érzéketlen tuskóknak, mint akikből itt is van szép számmal!

"Szerintem nem ezen az egy napon kell megmutatni a párodnak hogy mennyire szereted, hanem egész évben."

És a február 14-e az nincs benne az évben te nagyon okos?!?!

És vannak akiknek nincs párjuk, de ilyenkor ők is adhatnak a kiszemeltjüknek Valentin nap alkalmából, vagy az ex párjuknak.

2012. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!