Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány letudta a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány letudta a kapcsolatunkat a "csak barát"-tal az elején, de látom, hogy szenved miatta. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tehát az elején amikor még csak kezdtük egymást pedzegetni akkor néhány hét után megszólalt spontán,hogy de ugye mindkettőnk felől szigorúan csak baráti az egész,merthogy felőle csak az,semmi több.Várható volt a valamilyen jellegű kérdés ehhez kapcsolódóan,de mivel ő letisztázta ,hogy csak barátként tekint rám,ezért én is barátként kezdtem kezelni tehát leálltam flörtölgetéssel meg hasonlókkal,amik azért a barátságon már egy fokkal túl mennek.

De ő meg hiányolja a régi kapcsolatot,ha egész nap alig szólok hozzá majd' megveszik.Most mi van?Nem mondott igazat,meggondolta magát azóta vagy tényleg csak az hiányzik neki,hogy foglalkozzam vele de járni ne járjunk?Mert ennek az utolsónak így nincs semmi értelme,egyikünknek sem.Semelyikünk nem tudna belőle egyszerűen kitörni és társat találni magának.

Mire gondolnak ilyenkor az ilyen személyek?


2012. febr. 15. 18:53
 1/6 lila nyuszi ***** válasza:
Fogalmam sincs... Annyi minden lehet ilyenkor egy emberben... Vele beszéld meg.
2012. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond meg, hogy már barátként közeledsz hozzá. Ha ennél ő többet akar, mondja meg.
2012. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom szerint azért nem akartam többet, hogy ne rontsa el a barátságot ami évekig tartott és jobb barátom sosem volt, ezért féltem beleugrani, közben meg majd' megvesztünk egymásért végig...
2012. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második:hát,ha akar valamit akkor jobban tette volna egy kis rávezetéssel kezdeni a beszélgetést ehelyett,de szerintem azzal egyet értesz,hogy ne a lány valljon már.

Harmadik:ismerős ismerős :D

2012. febr. 15. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, csak dacolt akkor.


Jobb, ha nem szorítod a kapcsolatotokat korlátok, meg kijelentések közé, hanem csak hagysz dolgokat megtörténni.


Te vagy a férfi te is kezdeményezz, és csak akkor fogd vissza magad, ha a szavaknál komolyabb ellenállásba ütközöl, pl ellök magától.



Sok csaj azt se tudja mit beszél vagy közel sem arra vágyik amit mond.


Azt érzed, ha egy csaj nem akar tőled semmit, vagy te nem akarhatsz tőle semmit, mert akkor egyszerűen szóba sem áll veled!


Ha az érdeklődés, meg a tisztelet megvan közöttetek, akkor bármi kialakulhat, kár agyonütni meggondolatlan kijelentésekkel.

Sose a szavakra figyelj, hanem arra ami történik!


Amúgymeg kb az lehet nála a szitu, hogy valszeg tiltanak dolgokat a szülők, ő meg gátlást érez emiatt. Szóval fogvatartják a tudatát a "neveléssel" .

2012. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszönöm,tanulságos választ írtál és mellesleg látszik,hogy nem a százalék alapján lesz valaki jó válaszadó.
2012. febr. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!