Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 f vok és van egy nálam 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 f vok és van egy nálam 2 évvel fiatalabb lány, akibe fülig szerelmes vagyok de öt még nem érdekli a pasizás, és facebookon sok másik lány irogat rám, sok közülük nem is csúnya. Várjak a szerelmemre vagy hagyjam magam elcsábitani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

elcsábítani...na ja. :D hagyjad. a csajt meg hagyd még pár évig, ráfér. addig éld ki magad.

L

2012. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém még te is fiatal vagy a párkapcsolathoz majd 3 év múlva térj vissza a szerelemhez addig meg a krumplit is ha el nem gurul ;)
2012. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és lehet igazatok van,fiatal vagyok de egyedül nem olyan élvezet az èlet :D
2012. febr. 16. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
14f- nekem eddig a szerelem csak fájdalmat okozott, és egy 12 éves csaj még tényleg éretlen rá, főleg ha nem tudja értékelni hogy mit érzel iránta. Ám a csajok 99%-a nem képes komoly kapcsolatra :/
2012. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Hozzászóló-ebben a hosszútávú normális kapcsolat dologban-tapasztalatbol mondom -egyet èrtünk...de nem tudok mit csinálni,egyszerüen imádom :@ majd pár év mulva talán,addig hallgatok korábbi kommentelönkre és hagyom hogy facen a csinos de kevésbè.intelligens csajok kikezdjenek velem :)
2012. febr. 16. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy tizennégy éves kölyök a 12 éves lányomra "nyomulna", nem köszönné meg, amit kapna, az biztos.

Gyerekek vagytok mindketten.

2012. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
3. válaszoló vagyok-14f: A szerelmet nem lehet korhoz kötni, de nem szabad egy csajba se teljesen belezseretni, mert mindig ott van az aggódás a szivünkben hátha aztán meg elhagy minket, ezért jobb nem bele élni magunkat nehogy össze törjék a lelkünket O:)
2012. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
56%
Fiatal vagy, ez tény. De, ha tényleg szereted, bizonyítsd! Én nem engednék a csábításnak, de ha mégis engedsz, akkor nem vagy szerelmes. Várj rá, egy ideig, ne túl sokáig, de várj még, amíg kicsit érettebb lesz. Tizenkét éves! Ha, pedig nincs remény akkor, akkor lépj tovább. De semmiképp se használj ki embereket, csak, mert valakit nem érdekelsz még!
2013. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Happytheeverafter válasza:
ha eloe csajozol majd par ev mulva a szemeben tobbnek fogsz tunni:D
2013. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!