Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom több, mint 3 éve. Az első két évben még egy iskolába jártunk, minden nap találkoztunk. Utána elkerültünk mindketten haza. Innentől hetente minimum 4 napot együtt töltünk. Nagyon szeretjük egymást, valamiért mégis sokat veszekedtünk, telefonban soha nem tudtunk miről beszélgetni, ezért martuk egymást. Élőben találkoztunk, semmi gond.

Ennek ellenére tegnap mégis úgy döntöttünk, hogy hagyjuk ezt a kapcsolatot, mert csak bántjuk a másikat és jobb még úgy elválni, hogy jóban vagyunk. Viszont nem zártuk ki annak a lehetőségét, ha valami megoldást kiötlünk, akkor ne folytassuk. De semmi nem jut eszembe egyszerűen, hogy mit kellene tenni. Ezért végső elkeseredésembe fordultam hozzátok.


Előre is köszönöm mindenkinek, aki segít.


L: 20

F:20


2012. febr. 16. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
többet kellene együtt lenni. próbáltatok összeköltözni? vagy te hozzá vagy ő hozzád pár hétre
2012. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szülőkkel élünk mindketten, így nem annyira kivitelezhető a helyzet. Nekem jövőre már egyetem, ő megy dolgozni. Ezért fél még jobban a jövőtől, hogy még messzebb kerülünk egymástól...
2012. febr. 16. 11:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Sztem ink addig legyetek 1ütt amig össze nem vesztek, utánna már úgyis könyebb lesz felejteni. :)
2012. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, hogy amíg nem veszünk össze, addig nyugodtan lehetne együtt lenni. Azt mondja, hogy jobb szeretettel elválni, mint utána utálattal, mert így biztos, hogy szép emlékként gondol majd vissza ránk.
2012. febr. 16. 12:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Kizárt, így sokkal roszabb, annyira nem utánna is ki lehet békülni h jó emlék legyen :)
2012. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* nem = meg
2012. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a túl sok találka a gond. Próbáljatok ritkábban találkozni.
2012. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ennél ritkábban? Hétvégente vagyunk csak együtt. Találkozzunk 2 hetente? Vagy hogy? 100km van köztünk.
2012. febr. 16. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az első két évben még egy iskolába jártunk, minden nap találkoztunk. Utána elkerültünk mindketten haza. Innentől hetente minimum 4 napot együtt töltünk."


Akkor most mi az igazság?

2012. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Első két évben, most 3és fél évnél tartunk. Hétvégente vagyunk együtt, ami azt jelenti, hogy péntek, szombat, vasárnap, hétfő. Általában péntek estétől hétfő délig. Tehát másfél évente ez így zajlik.
2012. febr. 16. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!