Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy lánytól hogy járunk e?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk de nem merem.(na meg ott van a többi osztálytárs)

Szerintem az ő érzései se közömbösek irántam.

Hogy csináljam?

Kerítő?

14/f


2012. febr. 16. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

paff.

ha jót akarsz, akkor ne a többi osztálytársad előtt ;)

itt fel mered tenni a kérdést? de face to face behúzod füled-farkad?

2012. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá szünetben,amikor nincsenek ott a barátnői,és mond neki hogy:"Nagyon tetszel nekem,és nem lenne kedved járni?".Vagy valami hasonlót mondj neki.Nem lesz ott senki sem amikor majd elhívod első randira,vagy megkéred egy lány kezét.
2012. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dottorre ***** válasza:
Elhívod kettesben valahova (pl séta, meki) suli után. Ha elmegy veled, akkor már nyert ügyed van. Aztán amikor ketten vagytok, rákérdezel, hogy mit szólna, ha járnátok? Én ezt javaslom. Ha nem akar járni veled, úgy sem megy el sehova kettesben suli után veled, ez egy egyértelmű jel.
2012. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

udvarolni kell, meghódítani a szívét:))

(a "erítő" csak ártana)

Hívd el egy kiállításra, programra, ami feltehetően érdekli, vagy egy cukrászdába,

pl. mikor vége a tanításnak: nincs kedved egy süteményt enni? vagy egy teát inni? nem kell direkt a "járunk " szót használni, érti ő a jeleket (és várja is valószínűleg:))

2012. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy tetszik neked és kettesben hívd el valahova, ennél jobbat nem tehetsz. Sok sikert nektek, remélem összejöttök!
2012. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!