Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi? Kész, nem kellesz még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi? Kész, nem kellesz még ha a szívedet is adod nekem?

Figyelt kérdés

Volt egy "kapcsolatom" nyáron kezdődött. Én épp akörül töltöttem be a 19. születésnapot.

19 éves vagyok tehát, 19 év semmi. Egyszerűen mindig vágytam rá, h szeressenek, szerelemből, de soha nem kaptam meg. Nos ez a 25 éves srác, akivel megismerkedtem anyukám munkatársa. Ő keresett fel engem, ő kezdeményezett.

És hülye kis, naiv liba meg rögtön beleszerettem. Még akkor is, ha megalázott...

Elég fura volt az egész, tele ambivalens érzésekkel. Én gyűlölöm/gyűlöltem és szeretem/szerettem is.

Egyszer elmondta neki az érzéseim, közölte, h nem tudja viszonozni és soha többet nem kereset.

Igazából csak meg akart fektetni, végig erre ment ki a dolog. hiába akarom én belebeszélni, h voltak érzései irántam, mert ha nem lettek vna, akkor, h tudott vna úgy megölelni meg ilyenek, de ez hülyeség.

Ma újból láttam, és ő is engem, de valószínűleg ez őt egy cseppet sem hatja meg.

De hogy lehet egy ember érzéseit így kidobni az ablakon? Hogy lehet vki felé ennyire nyílegyenesen kimutatni, h semmit nem ér a szeretete.

én még 3 hónap után is egyedül vagyok és miatta sírok. Ő meg? Kitudja, gondolom van barátnője, boldog élete nekem meg semmim és ez rohadt nagy szemétség.



2012. febr. 16. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért az jobb lenne, ha most melletted lenne csak azért, mert gyáva megmondani, hogy ő nem szerelmes beléd, mert nem akarja az érzéseidet megbántani?


Szerintem egyenes és korrekt volt, hogy amikor kiderült, hogy te többet érzel, akkor ott hagyott, és nem táplált hiú reményekkel. Simán kihasználhatott volna. Az hogy az elején kihasznált? Ne haragudj, de úgy látom, hogy te hagytad magad, nem tisztáztátok előre a dolgokat és te úgy belementél.


28/n

2012. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jobb így hidd el!


és ne legyél túl nyálas a jövőben! a nőknek kell a romantikus gyengéd pasi is, de néha szeretik érezni h a pasi az egy pasi aki mellettük van!

27/f

2012. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

tudod ez velem is előfordut csak fordíva én fiu ő lány verzió.

nem kell bánkódni, nem vagyok kárörvendő de az élet ilyen nem mindig azt kapjuk amit megérdemlünk.

nem kell elfelejteni amit történt csak legközelebb nem szabad ilyen hibába esni. Csak akkor engedj a fiúnak ha nagyon sokat tett érted és a kapcsolatotokért!


25/f

2012. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Persze igazad van mondjuk 50%-ban

De nehogymár ő legyen az őszinte meg a korrekt? Épp az ágyába feküdtünk mikor elmondtam neki, h szeretem. Erre ő elmondta a kis monológját, majd meg akart dugni...

És attól, h nem mondtam ki, h "szeretlek" teljesen tisztába volt vele. Tudta, éreztettem szavak nélkül is(itt nem a szexre kell gondolni) egyszerűen éreztettem vele, h fontos nekem, h számíthat rám és azt h szeretem...

2012. febr. 16. 15:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő pasiból van, a célzásokat nem érti, szóval én nem lennék abban olyan biztos hogy érezte.


De tényleg, őszintén, mit vársz tőle, hogy hogy kéne most viselkednie?

2012. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretett és kész...Majd lesz olyan,aki viszonytszeret:)

19 vagy mégcsak!!!!

2012. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor is igazságtalanság. Úgy viselkedik, mint aki sajnálja, h megismert, mint aki már bánja is. Gyűlölöm őt.
2012. febr. 16. 15:10
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak ne hiányozna...
2012. febr. 16. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy ment az a kezdeti hitegetés.
2012. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: kifejtenéd?

Amúgy a többieknek:tudom, h igazatok van. Csak rám jött az 5 perc...és elegem van belőle, h ha rá gondolok könnybe lábad a szemem...és, h nem tudom elengedni

2012. febr. 16. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!