Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jobb lenne ha "elengedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobb lenne ha "elengedném"? :S

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom ami 8 hónapja tart és már az elejétől fogva nem tudok megbízni benne .

Minden napos féltélkénység hol hol mikor kivel van kivel beszél stb...

Nem ad rá okot hogy féltékeny legyek de egyszerűen állandóan ezen kattog az agyam.

Kapcsolatunk elején elment disco és ott kavart 1 sráccal nem volt semmi de hiába rá 1 hétre jöttünk össze ez nekem annyira rosszul esett hogy a mai napig nem birtam elfelejteni .

Nem tudom mi lenne a helyes döntés :S


2012. febr. 16. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen jobb lenne. Főleg neki. Az, hogy kavart valakivel mielőtt összejöttetek nem befolyásol semmit. És ha úgy vesszük közöd sincs hozzá... Ne legyél már ennyire önző.
2012. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok önzö


csak basszus mikor azt mondta hogy miattam volt mert nem mentem el vele abba a buliba könyörgöm nem is hivott el .

De jo akkor legyek önző ezt akkor se tudom elfelejteni

2012. febr. 16. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Most akkor a kapcsolatotok elején smárolt mással,vagy mielőtt összejöttél vele 1héttel? :D


Elég ellentmondásos vagy.

2012. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bocs elég furcsán ittam le


tehát az eset után jöttünk össze

tudom hogy nem voltunk együtt még ,meg semmi közöm sincs hozzá. Biztos és fogom fel hülyén a dolgokat csak nekem akkor is szarul esik hogy én is képben voltam meg tudta hogy mit akar és ráadásul még engem beállított bűnbaknak

2012. febr. 16. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha most nem tanulod meg, hogy mi a bizalom, akkor is meg kell tanulnod majd egyszer.. Mert ez egy kapcsolatban nagyon fontos, az egyik alapkő. Jó, hogy látod a hibát, mert így tudsz rajta javítani. A múltját hagyd magatok mögött (kivel kavart akkor, már nem számít, a jelen a fontos, és ez te vagy, te kellesz neki nem más!). Főleg, hogy mondod, hogy nem is ad okot féltékenységre. Én nem szakítanék, de te érzed. Legalább próbálj meg változni előbb, és ha nagyon nem megy, akkor gondolkodj csak szakításon.
2012. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!