Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb? egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? egy olyan pasival együtt lenni, aki jobban szeret téged, mint te őt vagy egy olyannal, akit te jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy pár hónapja ért véget egy 2 éves kapcsolatom,ahol a barátom tudom sokkal jobban szeretett engem,mint én őt.. szerintem én csak azért voltam vele,mert támaszt nyújtott,ő pótolta a szüleimtől meg nem kapott szeretet is.Most van egy új párom,akibe meg télleg nagyon szerelmes vagyok,az előzőbe is az voltam,de az inkább szeretet volt,mint szerelem.. nos a mostaniba tudom,hogy én jobban szeretem a párom,mint ő engem,de a helyzet az hogy a volt barátom meg hiányzik nagyoon :( ő a másik felem is volt,ő tud rólam mindent,és tudom hogy soha többet nem lesz még egy ilyen kapcsolatom,ahol ennyirre önmagam tudok lenni.Nem arról van szó,hogy vissza akarok menni hozzá,mert részemről az a tűz nincs meg.. és úgy gondolom ahhoz még fiatal vagyok,hogy 17 évesen ne legyek többet szerelmes.. mégis annyirra hiányzik,hogy hihetetlen.. és fáj a tudat,hogy mással nem lesz többet igy,és vele boldogabb voltam,mert tudtam hogy ő örökre szeretni fog.. a mostani viszont bizonytalan,lehet azért mert mégcsak 3 hete vagyunk együtt,de úgy érzem mellette soha nem leszek az az igazi én,és nemtudok vele olyan dolgokról beszélni,mint az előző párommal.Tudom,hogy szeret engem,de nem annyirra,mint az előző,és tudom hogy én jobban szeretem és ez megijeszt.
2012. febr. 14. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak idő kérdése, 3 hét alatt még nem alakul ki olyan kötődés, nem ismeritek egymást, még nincs meg az a bizalom, nem tudtok oldottak lenni egymás társaságában.


A kérdésre a válaszom, az hogy fogalmam sincs. :D Én (mint utólag kiderült) jobban szerelmes voltam a páromba amikor összejöttünk, de én ezt nem így érzékeltem, szóval ideális esetben szerintem nem tud ilyen szinten különbség tenni a saját szeretete és a másik szeretete között, hisz azt csak ő érzi, hogy mennyire erős.


28/n

2012. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de az előző páromnak már 1 nap után olyanokat elmondtam,amiket szerintem neki soha sem fogok.. nemtudom miért,előtte zavarban vagyok,lehet azért mert jobban szerelmes vagyok,de én azért nem vagyok egy visszahúzódó kisegér,és elbeszélgetni sem tudok vele annyirra,érzem hogy őt nem annyirra érdekli,mint az előző párom.. és a volt barátomnak ha azt mondtam hajnali 4-kor hogy gyere el hozzám(2oo km-re)ugrott és jött,nem volt papucs de megtett volna értem bármit(még most is).A mostani tudom,hogy szeret de inkább én futok utánna úgy érzem.. mondjuk igaz hogy ők viz és tűz.. de mikor fog már elmúlni ez a hiány? félek hogy későn jövök rá,hogy nekem mégis az előző kell és mellette lehetek csak boldog.Tudom,hogy nekem ő volt az a bizonyos igazi..
2012. febr. 14. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én ebből a bizonytalanságból azt érzem, hogy nem zártad le az előzőt. Csak azért lett vége, mert belőled elmúlt a tűz?

Igazából az, hogy neked mire van szükséged neked kell érezni és tudni, de mivel fiatal vagy, változol te is. Személyiséged az most van még csak kialakulóban. Lehet, hogy amikor az előzővel összejöttél akkor sokkal nyitottabb voltál. Nem feltétlenül visszahúzódó az, aki kevesebbet tud elmondani magáról, lehet valaki zárkózott és beszédes.


Nagyon friss még a kapcsolatod, és hiányzik az előző kapcsolatban meglévő érzelmi biztonság, viszont az csak idővel alakul ki.

2012. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!