Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az exemet nem tudom elfelejteni! Pedig már 2x is lebukott előttem h mással is kavar. Nem tudok rá haragudni csak ideig óráig. Nagyon hiányzik szeretem!

Figyelt kérdés

hogy felejthetném el örökre?!

Normális válaszokat szeretnék.

22 éves lány


2012. febr. 16. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a kavarás ?
2012. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy mit fogunk írni ugysem fogsz hallgatni az emberre! És csak ellenségeskedésnek fogod venni!


De jólvan megírom azért... :)

- Szerintem te szerelmes vagy még bele, vagy másik lehetőség hogy totál zakkant vagy. Más nincs!

A múgy fel kéne végre ébredned, hogy sz@rik rád, és nagyba kiröhög téged és lesz@rja a véleményed és minden más veled kapcsolatos dolgot!


Nem kellesz neki és nem is fogsz!! Az élet nem egy tündérmese, tündérkém!!


De el tudom képzelni hogy vele volt az első szex ő az első nagy szerelem az életedben és akire azt hitted h az igazi....noss....nem!


1. Nyisd ki a szemed

2. vedd észre hogy másoknak is tetszel

3. adj lehetőséget másoknak is

4. rombold le azt a nagy falat amit felhúztál magad elé

5. szórakozz bulizz igyál néha stb

6. minél kevesebbet gubbadj a gép előtt

7. hallgass ránk

8. hallgass ránk

9. hallgass ránk

10. 22 éves lány vagy előtted az élet.

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember egészen irreálisan tudja látni a világot, ha szerelmes. Mit tanácsolok? Előszöris képzeld el, hogy kívülállóként látod ezt a helyzetet! Mondjuk a barátnőd jár ebben a cipőben. Mit tanácsolnál neki? Én azt, hogy próbálja megutálni, még ha nehéz is, hogy kerülje el, és próbáljon máshol boldogságot keresni. Fiatal vagy még, fogsz találni rendes fiút is! Csak annyit tennék még hozzá, hogy a "gyógyulás" érdekében ne bánts meg másokat! Csak hogy legyen melletted valaki más, ne mondj igent olyasvalakinek, akit nem szeretsz, és idővel elhagysz! Nem feltételezem, hiszen nem ismerlek. Csak leírtam, mert ez egy gyakori hibája a megsebzett szerelmeseknek: adják veszik a sz@rt, aztán csodálkozunk, hogy megkeserednek az emberek. :)
2012. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen,tudom,szerelmes vagy,és ez teljesen elvakít.Fiatal vagy,és naiv,tisztára olyan,mint én.Mégis,azért megérné megfontolni a kívülállók véleményét,tanácsait,hiszen ők sokkal jobban átlátják az adott szitut,mint az,aki éppen benne van,mert az a személy elfogult.

Szóval,miért is csinálja ezeket a dolgokat az exed?Azért,mert nem érdekled,és azért nem érdekled túlzottan,mert nem szerelmes Beléd.Te viszont az vagy.Tehát ez egy egyoldalú szerelem.Az egyoldalú szerelem meg csak kínokat okoz hosszútávon,semmi mást.Te biztos,hogy ezt szeretnéd?Hogy semmibe vegyenek?Mikor van ezer másik lehetőséged...Fiatal vagy,csinos,szabad.Ráadásul ritka szerencsés vagy,hiszen a döntés a Te kezedben van,hogyan alakítod a sorsodat,másoknak ez sem adatik meg.Te viszont független vagy,és választhatsz.Törekedhetsz a boldogság elérésére,a lehetőség adott.

2012. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Am nem ö az elsö pasi akivel sexeltem. De am nagyon jó volt vele. Az a baj h mindig az jut eszembe h milyen jó volt mikor átölelt. csókolgatott. Akármilyen idióta akkor sem tom utálni
2012. febr. 16. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti nagyon jó tanácsot adott...nehogy megbánt majd másokat. Mindenki jól látja a helyzetet, aki válaszolt. Én még annyit tennék hozzá, hogy akkor lehet csak felejteni, ha nem vagy kontaktusban az illetővel. A legjobb, ha kitörlöd a számát, letörlöd mindenhonnan és még látni se látod. Magadban kell lezárni ezt az egészet. Tudom hogy nehéz sajna...:/ De menni fog, mindenkinek sikerül egyszer. És nagyon fiatal vagy még:)

20/l

2012. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Xaba89 ***** válasza:

ismeros szitu:(

Nehez egy nagy szerelmen tuljutni, de ido kell es elfelejted, s mellette szukseg van egy szereto partnerre , aki mindenbe tamogat.

2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Az normális nem ha megakarom ezt vele beszélni?! Úgyérzem igy könnyebben túl leszek rajta. V tévedek?
2012. febr. 18. 23:10
 9/9 Xaba89 ***** válasza:
100%
szerintem ha leulsz vele beszelni az csak jobban feltepi a sebeket.
2012. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!