Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit takar a fiúknál az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit takar a fiúknál az, ha azt mondják hogy aranyos lányt szeretnének?

Figyelt kérdés
Nálatok mit jelent az, hogy aranyos? Mert elég sok helyen találkozok ezzel... csomaón "aranyos" barátnőre vágynak. Mitől lesz aranyos egy lány? Mert pl rám rengetegen mondják, de majdnem szinte csak a lány ismerőseim, fiúk ritkán, ezért kíváncsi lennék...
2012. febr. 16. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudnám neked körülírni :D aranyos. :) ennyi.
2012. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Képet és hangmintát kérünk!
2012. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok de szerintem ezt:

nem egy olyan nőt akarnak, aki nagy mell, nagy fenék, állandóan szexi, mindig mindenki megnézni, és csak d.gni akarja, mert kellemetlen lehet neki is.

egy aranyos lány titokzatos, benne van minden, lényéből fakad a gyönyörűség, stb. :)

utalhat ez a belsőre is, az meg egyértelmű, hogy miért vonzó az "aranyos", mint belső tulajdonság.

2012. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

megfogalmazni én sem tudom

szerethető olyan kis aranyos na xD

2012. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
utolsó : köszi, ez elgondolkodtató, akkor is ha nem fiú vagy, mert elég logikusnak hangzana... és szerintem is fontos, hogy a belső tulajdonságokkal szinkronban legyen ez mert hiába aranyos valaki külsőre, ha belül egy sárkány, gondolom én :')
2012. febr. 16. 19:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Őőőőő hát ezt szerintem csak egy faszi értheti. Tudod vannak az olyan csajszik, akik nem olyan hűűű de vadítóan nőiesek, hanem olyan természetesek, van bennük valami kislányos báj, és hasonló hatást váltanak ki, mint egy aranyos állatka. Olyan cukik.


Az aranyos csajra egyébként Alyson Hannigan remek példa.


22/F

2012. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D Hát, talán igazad van hogy nem értheti ezt meg egy lány teljesen, de engem azért érdekel elsősorban a kérdés, mert szeretnék aranyos lenni, és elvileg az is vagyok, de a gond az hogy többnyire lányok szerint... meg már arra is gondoltam, hogy mi van ha az aranyosság egyenlő az alacsony testalkattal, mert akkor nekem ez a hibám, mivel inkább magas vagyok picit.. ezért lenne jó tudni, hogy mi számít jobban, az arc, a viselkedés, a kisugárzás, vagy tényleg a piciség-e a mérvadó.
2012. febr. 16. 19:50
 8/16 anonim ***** válasza:

más szavakkal? Jelenthet csak annyit, hogy szépek a szemei :) Lehet szerethető, kedves, jólelkű, vagy csak jót lehet vele beszélgetni, van egy kis humora, kellemes társaság... vagy olyan jól néz ki, hogy csak jó ránézni :D Ezek közül bármelyik.


segített?

2012. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én arra mondom, hogy aranyos, akinek a külső és a belső harmóniában van. Nagyon stílusosan öltözködik, mindig igényes (ezt most nem a sminkre, precízitásra értem, hanem úgy összességében, nem tudom igazán megfogalmazni). Nálam alacsonyabb egy picit. Vékonyabb testalkatú. Szépen beszél (választékosan kulturáltan, obcén szavak használata nélkül). Egyszerűen amikor ránézek, akkor a kisugárzásától elönt a boldogság és azt érzem, hogy leélném vele az egész életem -feleségül venném. Nem tudom igazán megfogalmazni, ez egy érzés.

F

2012. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem muszáj kicsinek lenned :P
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!