Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon nehéz helyzetben vagyok

Figyelt kérdés

Sajna lelkileg tönkrementem 16 évesen. Barátom nem volt, így amikor nagyon rossz helyzetben voltam, a legjobb barátnőimre és a legjobb fiúbarátomra tudtam támaszkodni...Mindent elmondtam nekik.

Lett bartom, nagyon szeretem, de a fiúhaverom miatt többször voltak gondok. A fiúhaverom fogdosott(minden lányt nem csak engem az osztályból), és a barátom féltékeny lett.

Aztán a haverom kibeszélte a bartomat, lett egy veszekedés, és a barátom megsértődött, hogy a haveromat védem....Végü kibékültek, most jóba vannak.

A baj az, hogy a haverom és az apja még nagyon régen tervezték, hogy engem nyáron elvisznek külföldre magukkal(SOSE voltam még nyaralni külföldön). Most megint felvetették. A bartom még enm tud róla, ha felhoznám szerintem vége lenne mindennek....Így le kell mondanom, ugyanakkor a barátaimat se akarom elveszteni...Nem tudom mit tegyek:(


2012. febr. 16. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek hoznád fel?Nem kell elmenni egy 16 éves kislánynak idegenekkel külföldre nyaralgatni.Maximum rokonokkal és szülőkkel.
2012. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele megbeszélni, nem gondolom hogy le kéne mondani bárkiről is. Akár ő is elmehetne veletek nyaralni nem? :) Nyílt, őszinte kommunikáció mindennek az alapja. Ha mégsem sikerül, akkor át kell értékelned a kapcsolataidat, ki a fontosabb neked. Szerelmed, vagy haver.. barát.. neked kell érezni, hogy ki mennyire fontos. Ha valóban igaz barátokról van szó, és ezt a párod nem érti meg akkor nem biztos, hogy ő a megfelelő pár!

20/L

2012. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is mentél lelkileg tönkre 16 évesen? Elmeséled azt is?
2012. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze nem muszáj. De hallgass rám: ne csinálj ekkora problémát semmiből.
2012. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszéd meg vele:) *lemaradt bocsi
2012. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mentél tökre, csak úgy teszel...nyugi, felpörgeted magad:)

csak beszélj a barátoddal, ÉS MONDD EL, HOGY EL SZERETNÉL MENNI...ennyi:D

2012. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nincs gond. Meg kell szoknod, hogy döntened kell! Iszonyat nehéz, tudom... mindenképp buksz valamit, de ne így nézd. Rosszul dönteni csak akkor tudsz, ha nem gondolod át most, és később megbánod. De alapvetően csak jó dolog lehet.


Ha elmész nyaralni? kirááály! max otthagy a pasid (jogosan) de kit érdekel, nyaraltál egy jót azzal, akivel igazán együtt akarsz lenni. Valld be.


ha nem mész el? az is kirááály!!! Tök jó, ha le tudsz mondani a párodért ilyenről, tuti nem felejti el. Persze, csak ha úgy érzed megérdemli.


Szóval mindenképp jól jársz! Csak döntened kell.


Csak attól függ, szereted-e a barátod. Ha igen, és hosszútávra tervezel vele, szerintem eszedbe se jusson mással nyaralgatni. De lehet még addig ötször szétmentek.

2012. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 a barátok a te boldogságodat tartják szem előtt, nem a sajátjukat(ha mégis a sajátját, akkor nem is igazi barát)

2 hogy lehetsz ilyen, hogy a haverod/jóbarátod ki beszéli a pasidat, és még ki is fogsz mellette, amikor nem mellette kellett volna,én a pasid helyében már akkor dobtalak volna.

3 ha van pasid, vele legyél, ne ismerősökkel nyaralni, milyen ez már....Talán nem is fontos neked ez a srác?

néha gondolkodni kéne a dolgokon,hogy ha valamit tezsel, kinek hogy fog esni.

2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

leírom akkor a kérdésekre a választ.:)

a haverom kibeszélte a barátomat, és én adtam tovább a pasimnak ezt, mert bűntudatom volt, hogy tudok az egészről.

Azért vagyok rosszul, mert anyu depresszós, szüleim elváltak, anyu a gyógyszerekre bort ivott...már minden rendben, de teljesen megváltoztam, nem merek egyedül boltba menni se....

Igazatok van, döntenem kell, csak olyan nehéz. Szeretem a barátom, csak ugye a barátok álltak mellettem régebben, és így olyan mintha nem is tudom..:(

Szerintem nem fgook elmenni, a barátom azt mondta, ogy menjek, de megmondtam, hogy nem akarom elveszíteni.:)

2012. febr. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!