Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy pasi vicces az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi vicces az bejön nektek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2012. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy rendelkezik egy jó adag humorérzékkel, akkor igen, az nyerő. :)
2012. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha úgy értem :)
2012. febr. 16. 21:36
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Dehogy! Mi utáljuk a humort! :-D
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A jó humor az nagyon jó, csak az a gond, hogy ugye mindenkinek más a humorérzéke. Attól még, hogy szerinted jó a humorod, nem fogsz mindenkinek bejönni, és nem kell egyfolytában vicceket nyomatni.

A legfontosabb, hogy olyan lányt találj, akivel azonos a humorérzéked, szerintem ez menni fog.

2012. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az a legfőbb vonzerő a szememben :)
2012. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
naná!:D
2012. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ sok ma már sok embernek van humorérzéke és sok ember szereti. Ez egy nagyon jó tulajdonság. Ha úgy próbál az ember vicces lenni hogy másokta kritizál az viszont már nem jó. Remélem segítettem.
2015. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!