Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire baj ha egy pasi vicces, kedves, jófej, stb. viszont dagadt?

Figyelt kérdés
mindegyik korosztályra kíváncsi vagyok
2011. nov. 14. 02:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha már dagadt legalább tudja kompenzálni ilyen sok jó tulajdonsággal. Semmi baj nincs vele.

F/20

2011. nov. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

akkor kérdezek egy hasonlót.

mennyire baj,ha egy nő jól főz,takarít,kedves stb,viszont 60 éves?

na.

kb ugyanaz a probléma.

nem illünk össze.

2011. nov. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha Q7el jársz és havonta hatjegyű összeget keresel.
2011. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Semmi probléma sincs vele. A mackós srácok is nagyon édik, hozzájuk lehet búújni.


Mondjuk ha még meg is tudna védeni és nem ő szalad el elsőnek, akkor meg egy főnyeremény.


én ismertem olyan pasast, aki olyan magas volt, hogy még én is csak a melléig értem, de az úgy megtáncoltatta az összes lányt... füstölt a padló :D

Nagyon bírtam.

2011. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A kövér pasik nagyon tetszenek. :) 22
2011. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mackós =/= Dagadt. Azé' má' nah...


Kinek mi a dagadt? Kedves kérdező, te hogy nézel ki? Mert dagadt férfibarátaim tömkelege vidáman eléldegél mellettem, mint BARÁT. Nem, baj, hogy dagadt vagy, csak az a szomorú hírem van számodra, hogy sajnos ez nem mindenkinek jön be. Nekem spec bejön valamilyen mélységben...


19/L

2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
akkor tiszta micimackó... az is egy kövér ge*i aki kib*ott viccesnek hiszi magát...
2011. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni, kinek mi jön be? Barátnőm pasija elég nagy mackó, és imádják egymást. Nekem meg nem jön be az a pasi, aki egy kicsit is kerekebb, mert nem ilyen az ízlésem. Minden nő más, és másmilyen emberhez vonzódik. Kinek ez, kinek az jön be. A szétfolyós nagy pacnik viszont relatív kevés nőnek jönnek be, az tény. Szóval ha tényleg "dagadt" vagy, és nem csak mackós, akkor gondolkodj el azon, miben tudnál változtatni magadon ahhoz, hogy egészségesebb legyél (és vékonyabb is esetleg).
2011. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én valamiért félek a kövér emberektől.A kövér férfiaktól pedig pláne.Nem akarok általánosítani,van egy férfi ismerősöm van aki nagyon kövér,de ez mellett igénytelennek is találom(pedig az igénytelenség nem a testalkattól függ!!!!!!!),plusz nem bírom a stílusát,és már-már undorító ő számomra külsőre..Egyszerűen borzongok,ha eszembe jut az illető.

Aranyos,kedves,szeretnivaló jó férj és családapa kövér férfit is ismerek,ő egy rokonom férje...


Nem hinném,hogy lesz valaha is igazán kövér párom...

2011. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9.54: 24N voltam
2011. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!