Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg a fiút? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a fiút? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki tetszik. Ő 16 én 14. Egyszer futottunk össze az utcán, ő a tesójával volt én meg a barátnőmmel. Akkor csak egy két szót beszéltünk. Jobbadon csak hülyéskedtünk. Télleg lényegtelen volt.. Vagyis nem, mert legalább ő hozzám szólt. Azóta tetszik. Most meg akarok ismerkedni vele. Mit csináljak? Írjak rá fészen? De még enm is beszélgettünk. Ő nem is ismer. Mondjuk én se nagyon... De az nem én vagyok, hogy ráírok h: "Van kedved ismerkedni?..." De a "Szia, mizu?" túl egyszerű, és úgy nem írunk senkinek ilyet, ha nem is ismerjük.. Belájkoltam pár képét... Hogyan tovább?:D

Köszii!:D


2012. febr. 17. 03:53
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szia! Nemrég találkoztunk az utcán. Te a tesóddal voltál én pedig a barátnőmmel. Váltottunk pár szót, de talán érdemes lenne folytatni."
2012. febr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet.. Csakhogy ez a "nemrég" nyáron volt... És félek, hogy azt írja, hogy "Én nem emlékszem" vagy "Szerintem nem lenne érdemes folytatni..."??:O:(
2012. febr. 17. 04:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eleinte ezektől félsz,soha nem fogsz megpróbálni semmit.Vesztenivalód azzal nincsen,hogy ráírsz.Nem fogja szétkürtölni a fél haveri társaságának,nyugi.:) Írj rá,ha meg azt írja,hogy nem emlékszik,akkor hagyd.:)
2012. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha facebookon akarod elkezdeni a hadmuveletet, "bokd meg"(poke).Aztan vard a reakciot.
2012. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én húsz év után kerestem meg egy lányt. Ő sem nagyon emlékezett, mégis találkoztunk.

Egy perc alatt megírod azt a két sort. Ennyit megér.

Egyedülállóként bejelöltek néha ismeretlen lányok (ismerős ismerőse). Mindig rákérdeztem, hogy ismerjük-e egymást. Aki nem véletlenül jelölt be, azzal pár napon belül találkoztam.

2012. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem likeold be par kepen ..szerintem fog irni ha meg nem akkor irjal te h " sziia , te vagy az a fiu akivel osszefutottunk? "nagyon aranyos tesod van (ha kicsi) ha meg nm akkor mond h valahonnan ismeros vagy neki (nem muszaj az legyen de igy az elejen legalabb megtudsz egy par hatterinfot rola :D
2012. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!