Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs hova, akkor hova?

Figyelt kérdés
Véget ér a kapcsolat 2 év után. Nem ismerek senkit, nincsenek barátaim, nincs munkám. A barátom dobott. El kell költöznöm 1 héten belül. Igen tudom keressek melót. De június óta naponta 20 helyrejelentkezem, és sehonnan nem kapok még csak elutasító választ sem. Tudja valaki ilyenkor hova mit lehet csinálni? Hova lehet menni?

2012. febr. 17. 09:58
1 2
 1/16 Dottorre ***** válasza:
Átmenetileg szülőkhöz, rokonokhoz. Átmeneti melót lehet keresni valamelyik munkaközvetítő cégnél. El kell menni mekizni, tescozni, ilyen melót is vállalni, hogy legyen pénzed, mellette pedig lehet keresni a végzettségednek megfelelő melót. Sajnos mostanában nem ritka, hogy az embernek fél évig, vagy tovább nincs munkája.
2012. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
barát, család, rokonok. szorult helyzetben csak segit valaki. nekem tavaly nyár óta nincs munkám (pontosabban volt 2hónap +1) nagyon nehéz elhelyezkedni itthon. (meki nincs a környéken, teszkóba meg nem vettek fel, mert nem vagyok se diák, se rokkant, se bolti végzettségem)
2012. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anizotropikus ***** válasza:

Nálam van pár napja egy gyerekkori barátnőm akinek nincs pénze fizetni otthonában a gázt.

Nem ő kért meg hanem én hívtam, mert valóban érdekel a sorsa és segíteni akarok rajta.

A barátság valahol itt kezdődik,

nálam!

2012. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Helló mindenki!


Család kilőve. Se hely se pénz rám, valamint alkoholisták, és erőszakosak. Ezért jöttem el tőlük. Barátaim nincsenek de tényleg nincsenek. Minden féle munkára jelentkeztem Mekibe is tescoba is. A mekiből, burgerkingből elküldtek, mert nem vagyok diák illetve, mert nem dolgozhatok ilyen helyeken. Próbáltam már ott dolgozni, de nem ment, van egy betegségem ami miatt a gyorséttermeket messziről el kell kerülnöm. Összeestem többször meló alatt így nem kellettem Nem bírja a tüdőm a zsíros gőzt. A tescóból szintén azért mert nincs végzettségem. Az árufeltöltésről még csak vissza sem jeleztek. Ezért vagyok elkeseredve mert nem tudom még csak ötletem sincs hogy hova menjek.

Szerencsés a barátnőd hogy vagy neki... Remélem megbecsül. Nekem is jó lenne egy ilyen barát.

2012. febr. 17. 10:43
 5/16 anonim ***** válasza:

Menj el a munkaügyibe,iratkozz fel ott amire tudsz,azt hiszem lehet kérni valami egyszeri támogatást,ha már x ideje munkanélküli vagy.

Ha pedig még nem volt munkád,akkor pályakezdő támogatást is lehet igényelni,jobb mint a semmi.(biztos kevés pénz,de hát most szűkség van rá).

Én azt mondom,ha esetleg van legalább egy unokatestvéred,vagy nagynénéd,vagy bármilyen távoli rokonod,akkor valamelyikükhöz menj el mindenképp.(az alkoholista erőszakos szüleidhez tényleg ne menj.


Próbáld meg a postát,(szerintem újságkihordáshoz nem kell semmi különleges végzettség),önkormányzatot,takarítást,bármit.Adj fel hirdetést,hogy babysitterkednél,takarítanál.

2012. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Munkaügyibe már rég voltam feliratkoztam, azt mondták majd szólnak. De még nem szóltak támogatás nincs még nem volt megfelelő ideig bejelentett állás. Pályakezdő támogatás már megszűnt. Rokonaim nincsenek. Próbálkoztam már ezeken a helyeken is, de túljelentkezés van. Valamint elsősorban a gyermekes családoknak adják a munkákat. Ami persze nem lenne baj ha nekem is adnának valamit...
2012. febr. 17. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:
A Solymáron lévő Auchanba mindig van munka. mindig van felvétel.
2012. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Budapest 20.kerületében élek.
2012. febr. 17. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Solymár pedig Óbudától olyan 10 perc.
2012. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

sajnos az tőled míg átvergődsz Pesten az olyan 1 óra tuti van vagy több...az átszállások miatt.


az a baj hogy ha olyan albérletet is keresel ahol "valaki albérlőtársat keres" ott nem nagyon tolerálják ha egy idegen azt mondja h uhhh nincs munkám de 1 hónap mulva fizetek....


Annyit kéne, hogy ha 1 hónapnyi rezsit tudnál kérni a szüleidtől, akkro fizetnél 1 albérletet valami társsal, és addig van 1 hónapod a köv. hónapig amikor fizut kapnál.


Pesten nagyon sok étterembe keresnek mosogatókat, meg ilyeneket is.

2012. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!