Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs hova, akkor hova?

Figyelt kérdés
Véget ér a kapcsolat 2 év után. Nem ismerek senkit, nincsenek barátaim, nincs munkám. A barátom dobott. El kell költöznöm 1 héten belül. Igen tudom keressek melót. De június óta naponta 20 helyrejelentkezem, és sehonnan nem kapok még csak elutasító választ sem. Tudja valaki ilyenkor hova mit lehet csinálni? Hova lehet menni?

2012. febr. 17. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
solymáron lévő Auchan: én is jelentkeztem még se vettek fel :D
2012. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
érdekes, kb 2 hete jelentkezett oda egy ismerősöm és másnap kezdhetett is...mint árufeltőltő mert ilyen bolti végzettsége nincs.
2012. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egyébként sajnos nem tehetsz mást mint járni Pestet és munkát keresni....ez a szomorú és savanyű helyzet!

Akár takarítónak vagy bárminek..

2012. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Figyeljetek... Naponta 20 helyre jelentkezem mindenfélére takarítóira és mosogatóira is és vissza se írnak vagy azt mondják már annyian jelentkeztek, hogy fölösleges vagyok, ne is menjek. Minden féle segélyt próbáltam már kérni semmi nem jár. anyámék alkoholisták nekik a napi piára alig van... nem hogy 40.000-et de még csak 100 ft-ot se adnának... Bp-n kívülre nem tudok menni melóért mert nincs bérletem se és pénzem sincs rá de még egy busz jegyre se.
2012. febr. 17. 16:58
 15/16 anonim ***** válasza:

amúgy jelenleg munkanélküliség van!


elbocsátanak embereket, és kb 100-an vannak egy üres helyre..nagyon nehéz most..

2012. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. De nekem innen mennem kell. Ne bírom ki lelkileg, hogy együtt éljek az exemmel akit szeretek... :(
2012. febr. 17. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!