Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a páromtól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a páromtól, hogy szerelmes-e belém. Ezen a válaszon te is kiakadnál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
"Hogy szeretlek-e?...(kis gondolkozás)..Már rég voltam úgy igazán szerelmes". Ekkor elkezdtem sírni annyira rosszul érintett,és akkor,hogy félre értettem,mert ő szeret,és persze hogy szerelmes. Nem tudom mit csináljak...:( Néha úgy érzem,hogy szeret,néha pedig egyáltalán nem érzem. Ilyenkor jobb szakítani?
2012. febr. 17. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem szerelemes, szeret téged.

Úgy bírom, hogy a nők nem tudnak különbséget tenni szeretet és szerelem között...

2012. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ilyenkor a legjobb megbeszélni a dolgokat.
2012. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jujjj...


16-17-18 korosztály???

mert akkor megértem!


Amúgy elvileg ezt érzi mindenki! Hogy őszinte e vagy sem. Nyílván nem fogja azt mondani hogy nem szeret amikor elkezdesz sírni és persze ha megkérdezed, micel tutira kellesz neki, vagy még kellesz mert nincs más.


De lehet h tényleg szeret! Csak hajlamos vagy sokmindent félreérteni!


Ez csak a női képzelőerő semmi más...

2012. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
igen, szakíts vele
2012. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Már rég voltam úgy igazán szerelmes" : lehet, hogy nem tudja magát jól kifejezni, és úgy értette, hogy már rég szeretett úgy valakit, mint téged.

Vagy pedig elmondta őszintén, hogy nem szerelmes. Beszéld ezt meg vele!

2012. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kérdezted meg?

Nekem nem jut eszembe ilyet kérdezni a férjemtől. Tudom én ezt, anélkül is :) Amúgy meg ha azt mondja szerelmes beléd, de nem érezteti, vagy nem érzed, akkor jobb?

Szóval ezt érezned kell, nem kérdezgetni

2012. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak pasik, akik nehezen beszélnek az érzelmeikről, és azzal csak súlyosbítod a helyzetet, ha még rá is kérdezel. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeret, csak nehezen mondja ki. Nem kell ezért szakítani...
2012. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, én se voltam még soha 21L
2012. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te még soha nem voltál szerelmes? Az, hogy valaki az "igazival" van együtt, nagyon ritka, de ez csak testi dolog, ettől függetlenül bizonyára nagyon nagyon szeret téged. Ráadásul őszinte volt veled ami értékelendő.
2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!