Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet annak az oka hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka hogy anya nem fogadja el a barátomat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal és egyszerűen a szüleim nem akarják elfogadni még apa talán el is de anya egyre szörnyűbb.!2 hete lettem 18 éves és a barátommal szerettem volna aludni de nem aludhattam ( eddig 1 szer aludtunk eggyütt akkor is szilveszterkor )anyámék távoli ismerőse aki belém van esve eljött szó nélkül hogy majd ő megszépíti a szülinapomat de csak elrontotta és 3 napig itt volt .. nem mehettem sehova a barátom nem jöhetett be a lakásba de végül bejött és anyám haza küldte ..meg mondta neki h mit képzel magáról hogy bejön ...egész szülinapomat végig sírtam !!Azóta csinálja ezt anya amióta elmondtam neki h lefeküdtünk . azt mondta rám h k.rva vagyok meg hogy minden pasival ágyba bújok meg mondta szálljak már magammba . .de ez nem igaz ..Nem tudom miért nem szimpatikus anyának de én nekem már nagyon elegem van azt mondta tegnap is hogy soha többet nem jöhet be a házba én meg mondta neki hogy akkor majd én megyek hozzájuk erre kiabálva mondta h költözzek el itthonról..Én ezt így nem bírom már tovább egyre rosszabb a helyzet és már utálok itthon lenni !!Nagyon szeretem a barátomat és ő is de ezt már ő se bírja meg anya le ci.ányozta és mondta nekem hogy tuti van benne :S holott csak barna bőrű !Valaki járt már hasonló helyzetben ? Mert én jelenleg nem tudom mit csináljak de ez így nem mehet tovább :S
2012. febr. 18. 10:18
1 2
 1/18 Macs1209 ***** válasza:

Anyudnak valami lelki problémája van, emiatt csinálja.

Ha mint lányát féltene, inkább gumit vagy tablettát ja-

vasolt volna inkább, nem azt, amit művelt.


Szerintem el kellene vele beszélgetned, és kérdezd meg,

hogy MIRE ez a nagy gyűlölet egy olyan ember iránt, aki-

vel talán még egyszer sem beszélgetett el semmiről.

2012. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És a barátod szülei mit szólnának ha odaköltöznél hozzájuk?
2012. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"meg anya le ci.ányozta és mondta nekem hogy tuti van benne :S holott csak barna bőrű !"


Nem vagyok rasszista, de olyan nincs, hogy csak barna bőrű:D

2012. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Macs1209 ***** válasza:

#3: Létezik. Ismerek olyan csajt, hogy olyan barna a bő-

re (agyonszolizott), hogy mindenki cigánynak mondaná első

ránézésre, viszont ha látná mondjuk egy 5 évvel ezelőtti

fényképét, akkor még hófehér volt a bőre..

Létezik, hogy rászorul a szolárium ajtaja....

2012. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyat ismerek aki majdnem hófehér, mégis cigány
2012. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de nem akar velem beszélgetni se erről a támáról mert csak kiabál..amugy meg nem c*gány mert láttam már az apukáját is meg az anyukáját is és sok kreol bőrű embert ismerek..
2012. febr. 18. 10:41
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Biztos szégyelli,hogy RI-BANC vagy.

Egyébként még jó korán lefeküdtél vele,nekem 4 hónap a minimum....

2012. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Létezik olyan hogy barnább a bőre az átlagosnál ezt úgy hívják hogy "kreolbőrű"......a pigmentfesték (amitől anyajegy is van) bizonyos oknál fogva az egész testre kiterjed, nekem is van ilyen ismerősöm, nem is egy!


A kérdezőnek: nem lehet hogy anyukád rasszista kicsit? az egyik volt barátnőmnek az anyukája is az.

2012. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem értelek mért lennék ri.banc mert 3 hónap után lefekszek valakivel akit szeretek attól már ri..banc vagyok ??? :S
2012. febr. 18. 10:46
 10/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok:

' azt mondta rám h k.rva vagyok meg hogy minden pasival ágyba bújok meg mondta szálljak már magammba' úgyhogy ezért!

2012. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!