Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadja el anya a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el anya a barátomat? Bővebben lennt . Picit hosszú lett

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan másfél éve együtt vagyunk,, mindketten 16évesek vagyunk.. ennyi idő alatt se én nem voltam barátoméknál se ő nálunk.Mikor anyunak elmondtam, hogy van barátom mintha kinevetett volna, else hitte.. azóta egyszer se kérdezett rá, hogy mivan vele, és szerintem már a nevét is elfelejtette... viszont a barátom anyukája nemis ismer engem mégis sokszor kérdezi hogy mivan velem stb. Anyuval semmit nem tudok megbeszélni, mert utána ha veszekszünk a fejemhez vágja.. sose mondtam el neki egy bajomat se ami párkapcsolati probléma.aztse tudja anya, hogy lassan másfél éve együtt vagyunk a barátommal.. ha úgy vesszük semmit nem tud.. pedig én nagyon nehezen szántam rá magam, hogy elmondjam.. és már azt se merem mondani anyának, hogy a barátommal találkozok, inkább aztmondom, hogy barátnőimmel sétálok.. de ígyis elég gyakran aztmondja, hogy utcalány vagyok..kiabál velem, hogy minek megyek el itthonról, és megszabja, hogy mondjuk elmegyek 5kor és 7re legyek itthon és hasonló dolgokat.. minden nap üvöltözik velem, pedig nem adok rá okot..ha körbenézek barátaim körébe akkor azt látom, hogy nekik milyen jó anyukájuk van akikkel mindent meglehet beszélni támogatják a gyerekeiket stb.. és ilyenkor mindig szomorú leszek..és tudom aztfogjátok most írni, hogy üljek le beszélni vele de nem lehet mert ez képtelenség... nem ért a szép szóból üvölt kiabál néha megüt.. :(

mitcsináljak??


2009. júl. 24. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
törekedj arra hogy minél többet elérj az életben, tanulj, hogy aztán jó állásod legyen és minél hamarabb függetlenedj egy ilyen anyától. sajnos az ilyen az nem anya. talán arra jó ez az egész hogy megtanuld és megjegyezd egy életre hogy milyen ne legyél, hogyan ne viselkedj majd te a saját gyerekeiddel. szóval próbáld meg elviselni amíg muszáj, ennyit tudsz tenni.
2009. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg elég szomoru, hogy nem vesz tudomást róla:S nem cserélgeted a pasikat ugyanazzal a fiuval vagy másfél éve, és elég szomoru hogy ennyire nem érdekli egy anyát a saját lánya:S Valakivel azért meg tudod beszélni a problémáidat? Édesapád? vagy testvéreid? nincs lehetőséged elköltözni? de egyetértek az előző válaszadoval, tanulj keress valami jó munkát és minél hamarabb önálósodj! szurkolok!
2009. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:-O nemtudom kivagy de én ugyan ezt tudom elmondani az anyukámról mintha egycipőben járnánk:-O

Énsem tudok vele semmitsem megbeszélni és a szerelmi ügyeimrőlsem tud. azthiszi h még kisgyerek vagyok és azthiszi h aztsem tudom mi az h szerelem -.-" velem is nap mint nap kiabál és megszabja mikorra érjek haza -.-"

nekem sincs soha olyan pillanat amikor letudnék veleülni beszélgetni és talán nem is érdemes mert csak veszekedés lenne belőle :'( ez annyira rosz!! és velem azóta iylen amióta elvált apámtól:'( viszont az apám nekem olyan mintha a legjobb haverom lenne =) mindig elvisz bulizni meg vele lehet beszélgetni. anyával semmi ilyen és én ebbe beletörődtem sajnos mert az én haverjaimon is azlátszik h jóanyukájuk van és ezért nem beszélek nekik erről részletesebben mert őksem tudnak tökéletes tanácsot adni nekem :/ hát sajnálom de van ilyen :'(

2009. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nevelő apám van, de vele nem érzem úgy, hogy megtudnék mindent beszélni. viszont a nagymamámmal mindent meglehet beszélni és ez a jó.. csak nagyon tud fájni az anyám.. sokszor sírok emiatt, hogy bárcsak normális lenne és törődne vele.. de közbe mindig mondja, hogy így szeretlek úgy szeretlek 5perc múlva pedig mondja nekem, hogy nagyseggű és hasonlók (pedig normális alakom van)sehova nem tudok vele elmenni ha ruhát vele veszek akkor leszól, hogy milyen szar az izlésem, mértnem az olcsó dolgokat nézem meg először stb.. :(
2009. júl. 24. 22:49
 5/12 A kérdező kommentje:

ja és mondtam neki, hogyan amint 18leszek én elköltözök erre azt vágta a fejemhez, hogy akkor most ősztül már be se fizeti a tankönyveim árát.. ma pl mondtam neki, hogy más anya miért jobb és ő ilyen utálatos.. erre elkezdett velem kiabálni, hogy én honnan tudom, hogy másnak jobb az anyja.. nem mással élek.. meg aztis hozzámvágta, hogy akkor másnak biztos jobb gyereke van.

meg mondtam már neki többször, hogy majd ha 18leszek nem tudja megmondani, hogy mitcsináljak és erre azt válaszolta, hogy nagyot tévedtem mert nekem ha 18 elmúltam akkoris aztkell csináljam amit ő mond

2009. júl. 24. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:

:'( annyirasajnállak:'( azért nekem nem iylen rosz a helyzet de neked tényleg nagyon nemjó:((

hát nemtudom miértviselkedik veled így :/

testvéreid vannak??

UI: ugyan azvoltam aki 2 vel felljebb írt.

2009. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs tesom :S igazából nemtudom olyan hangulatváltozásai vannak folyton.. néha aranyos meg minden de aztán átváltozik :S
2009. júl. 25. 09:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Én anyukám is ilyen, egy bizonyos szinten. Én első nap bemutattam a páromat, mert idáig mindig viszonylag tartós kapcsolatom volt. Volt 12 éves koromban egy 7 hónapos, 13 éves koromban egy 15 hós, és most vagyok 16 és majdnem másfél éve együtt vagyok a barátommal. Anyunak idáig semmi baja nem volt, de ahogy rájött arra, hogy a kicsi lánya kezd felnőni, úgy egyre inkább próbál fogni és magához láncolni. Mi is ugyanebbe a cipőbe járunk, én nagyon jól kijövök a párom szüleivel, rengetegszer vagyok náluk, a párom hozzánk mégis ritkán jön fel anyu miatt.. ne aggódj, ez majd enyhülni fog. Kitartás!
2009. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia! egy cipőben járunk. én 17 vagyok. a helyzet ugyanez, csak mostanában kezdett enyhülni a dolog, de csak egy hangyányit... ha szeretnél, szívesen elbeszélgetek veled róla privátban, itt azért eléggé hosszadalmas lenne a pár beszéd. persze nem muszáj. csak tényleg majdnem pont ugyanaz a helyzet nálam is, mint nálad.
2009. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fél, hogy elveszít
2009. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!